Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberalisok miert vedik...

DarthPlagueis kérdése:

A balliberalisok miert vedik Szavay Istvan jobbikos politikust?

Figyelt kérdés

Fokeppen azt tartom furcsanak, hogy nem is foglalkoztak a hirrel, amivel a kormanyparti media tele van, csak arrol irnak, hogy lemondott meg csak vicc volt az egesz. Kerestem pedig, de nem latom a nyomat, hogy ellenzeki mediumok foglalkoztak volna ezzel. (Ha megis van ilyen, kerlek linkeld)

A lenyeg, hogy a baloldali/liberalis oldal mindig szerette kijatszani a naci kartyat a Jobbikkal szembe, ennek nyomat most sehol nem latom. Emiatt csak arra tudok gondolni, hogy nemigazan szeretnek a Jobbikot kritizalni, mert esetleg a jovobe meg szovetsegesuk lesz a jelenlegi kormannyal szembe, veluk osszejohet az almuk es levalthatjak Orbant. Viszont par eve meg habzo szajjal naci Jobbikoztak volna, ebbe biztos vagyok. Tenyleg ilyen fontos a hatalom megszerzese szamukra, hogy inkabb hallgatnak egy olyan temaba, amire maskor meg frocsogott volna a nyaluk? Vagy meg most is frocsogne, ha nem jobbikos, hanem fideszes lenne az ileto aki ilyet mond? Felre ne ertsetek, nem vagyok fideszes, pont hogy Jobbik szimpatizans voltam mar 2006/2007 ota, iden is rajuk szavaztam, de most mar Mi Hazank szimpatizans vagyok. Meg vannak olyan dolgok, amikkel egyetertek Orban politizalasaval, foleg a kulpolitikai kerdesekbe. Szazszor inkabb Orban, mint Gyurcsany vagy akarmelyik balliberalis politikus. Ezek meg egymassal is vitatkoznak, mihez kezdenenek, ha tenyleg legyoznek Orbant? Meg kormanyt se biztos, hogy tudnanak alakitani. Hat meg ha egy Jobbik is lenne ebbe a szovetsegbe, mihez kezdenenek? Isten ovjon minket egy ilyen jovotol! Orban szavai jutnak eszembe, amikor a Sargentini jelentes vitajanal az ellenzeki politikusoknak cimezve mondta, hogy az a problema, hogy jobban gyulolik ot, mint amennyire a hazajukat szeretik. Ebbe nagyon igaza van!


2018. nov. 29. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáltam bemásolni ide Szávay István szavait (hátha valaki nem hallott róla), de fennakadt az automata trágárságszűrőn... :)

A link remélem átmegy.

[link]

2018. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!