Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te hogy oldanád meg a migráns...

Te hogy oldanád meg a migráns problémát?

Figyelt kérdés
Lehet hogy eleget lehetne tenni az EU kérésének hogy közben elégedettek legyenek a polgárok is? Hogyan tennéd mindezt?
2018. nov. 30. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Leállítanám a kormánypropagandát, ugyanis a migránsprobléma CSAK azért van, mert kampányolnak a politikusok, hogy az emberek ne a valós gondokkal foglalkozzanak.
2018. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem engedném be őket az EU-ba, csak válogatás után.
2018. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

Egyetértek az 1-essel. De ez a dolog el lett kefélve az elején.

Beáradt Európába egy csomó ember, gyakorlatilag átgyalogoltak rajta. Senkinek semmi papírja, kamu adatok, ellenőrizhetetlen háttér.

A legelején kellett volna megfogni ezt a dolgot, most már mindegy. Itt egy rakás ember akikkel kezdeni kell valamit, ötlete sincs senkinek, hogy mit.

Az integrációjuk sok-sok év. Addig el kell tartania őket annak az országnak ahol épp vannak - ezért elég sok ember ki van akadva ezen. Én az itthoniakat sem tartom el szívesen az adómból - valljuk be vannak egy páran. Ugyanakkor az sem megoldás, hogy mi, akik sehol sem vagyunk az EU színvonalához képest, nagy arccal megyünk velük szembe, holott az összes hazai fejlesztést nekik köszönhetjük. Meg azok is, akik elloptak az EU-s pénzekből egy csomót. Szóval a mi politikánk elég szégyenteljes.

2018. nov. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Egy kicsit pontosítsd a kérdést, hogy mi a probléma és kivel.


Amúgy elég lenne betartani a törvényeket: aki bűnözik, megbüntetni, aki nem, azt meg nem. Ehhez mit szólsz?

2018. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
aki szerint maradjanak a migrik azoknak be kellene fogadni legalább egy felnőtt migránst.
2018. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Mivel Magyarország aláírta az EU belépéskor az EU alapszabályát én az EU tagállamok által elfogadott és megszavazott megoldást tartanám be.

Azt gondolom hogy ezzel ártanék a legkevesebbet Magyarországnak.

2018. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Nincs ilyen megoldás, rózsaszín szemüveg levétele után észreveszed...
2018. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%

"A legelején kellett volna megfogni ezt a dolgot, most már mindegy. Itt egy rakás ember akikkel kezdeni kell valamit, ötlete sincs senkinek, hogy mit."


Folyamatosan reptetik vissza őket az országaikba.

2018. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

8

Köszi, erről lemaradtam. Meguntam, hogy a csapból is ez folyik és már nem követem nyomon az eseményeket.

2018. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mindentudó99 ***** válasza:
Én Orbán helyében elsőként fogadtam volna be vagy ötezret. Elhelyeztem volna őket valahol az osztrák határtól pár kilóméterre. Majd kaptak volna háromszori étkezést és havi kb 5000 forint segélyt. Egy két hét alatt mind elszökött volna nyugatra. Mi mondhattuk volna hogy mindent megtettünk. Nem mondhattak volna ránk rosszat. Majd azután jeleztük volna hogy ez nem megoldás és részünkről ennyi volt.
2018. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!