Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc idejében...

Gyurcsány Ferenc idejében büszkébbek voltatok arra, hogy magyarok vagytok?

Figyelt kérdés

2018. nov. 30. 19:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
"szégyellem magam, hogy magyar vagyok" kommentek 3..2..1..
2018. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Hááát nem kényszerültem angolul beszélni mindenütt, nehogy leköpjenek.
2018. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Én akkor is és most is letagadom külföldön hogy magyar vagyok. Nem véletlenül...
2018. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Sose voltam rá büszke, igaz, nem is szégyelltem.
2018. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Először legyen egy egységes definíciója annak, hogy mit jelent magyarnak lenni. Aztán kezdhetjük annak megvalósítását, utolsó lépésben pedig büszkék lehetünk rá.
2018. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mire megy ki ez a kérdés?
2018. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Gyurcsányék idelyében nagyon azt próbálták éreztetni hogy bűn ha te magyar vagy.. ez sok gyengeakaratú prolinál be is vált. Mint amikor régen divat volt a cigi és amikor akarat kellett hogy te nem mész az idióták után. Na mindegy hiába a magyarellenes propaganda rám nem hatott. Sőt minél inkább tiltani akarta az a hazaáruló annál hangosabban kell tiltakozni.
2018. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

# 5


Ha van ilyen kis kemény színes műanyag kártyád, amin rajta vannak az adataid, meg egy rosszul sikerült fotó rólad, azon általában (néha a hátoldalon) van egy olyan sor, hogy állampolgárság. Ott meg tudod nézni, hogy magyar vagy-e, avagy más. Persze tudom, kivételek lehetnek, de ez nagyjából szűkíti a kört.

Ha tudod, hogy a szüleid más nemzetiségűek/állampolgárok, akkor lehet, hogy az ő példájukat követed. Erről majd egy következő hozzászólásban mesélek.

2018. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
6-os válaszolónak írnám, hogy arra megy ki a kérdés hogy én 8-10 éve 100-szor büszkébb voltam arra, hogy magyar vagyok! Jobb érzés volt magyarnak lenni abban az időben, Gyurcsány idejében!
2018. nov. 30. 20:44
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem is, most jobb. Magasabb a minimálbér
2018. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!