Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc idejében...

Gyurcsány Ferenc idejében büszkébbek voltatok arra, hogy magyarok vagytok?

Figyelt kérdés

2018. nov. 30. 19:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%

Igen, mett legyőztük a terroristákat:).

[link]

2018. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

9.

"Jobb érzés volt magyarnak lenni 8-10 éve" ?

Szóval jó volt látni, hogy bezáratják a Schöpf-Mereit, elkótyavetyélik pl a Moszkva téren a postapalotát, a Velencei tó melletti ügyleteket helyeselted, stb?

2018. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a büszkeség érzését. Az meg, hogy magyar vagyok, adottság, ide születtem, idevalók voltak a szüleim is. Ennyi erővel eszkimó is lehetnék, csak nem szeretem a hideget.
2018. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Amugy miert kene buszkenek lennem egy olyan dologra amitol nem tehetek? Ha valaszthattam volna akkor Angliaba vagy az Usaba szulettem volna. De amugy legszivesebben letagadnam, hogy az vagyok foleg itt kulfoldon, bar nem csodalom, hogy nem birjak a magyarok nagy reszet.
2018. nov. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#8 Természetesen nekem is rá van írva a személyi igazolványomra, hogy magyar állampolgár vagyok.

Viszont a legtöbb ember, aki erre büszke szokott lenni, ezt nem fogadná el, ők azt mondanák, attól még hogy Magyarországon születtél nem vagy magyar. Nekik általában van egyfajta elképzelésük arról, hogy mit is jelent magyarnak lenni. És itt van a hatalmas zűrzavar, van aki szerint az az igaz magyar aki annak érzi magát, van aki szerint az akinek már az ősei is igaz magyarok voltak, van aki szerint az aki csak nyereg alatt puhított húst eszik és lenyilaz mindenkit akinek nem szorultak be az ősei a Vereckei-hágónál stb.

Én per pillanat azért nem foglalkozom ezzel, mert magamon is van mit munkálkodni, hogy bölcsebb, elnézőbb, megértőbb legyek embertársaimmal. Úgy gondolom, nem lenne rossz dolog az, ha a magyarság tudat össze tudná kovácsolni és tartani az ország lakóit, de ennek egy közös értékrenden kellene inkább alapulni amit mindenki igyekszik követni, nem pedig a közös kirekesztésen. Most az, hogy Orbán vagy Gyurcsány vagy bárki, teljesen mindegy is lenne, ha egy ilyen szellemi érettségig eljutnánk, hiszen akkor nem nagyon vezetnének meg minket ilyen szélhámosok.

2018. dec. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 L.. István ***** válasza:
Mit számít ebből a szempontból, hogy ki van hatalmon? Semmit, nem is számított soha. Akármelyik kormány miatt meg csak annak van szégyellnivalója, aki rájuk szavazott, a többieknek nem.
2018. dec. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem, akkor hazugságban élnék.
2018. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!