Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz azért hivatkozik...

A Fidesz azért hivatkozik állandóan arra, hogy a Sargentini-jelentés a migránspolitikája miatt van, mert nem akar szembenézni a saját hibáival?

Figyelt kérdés

Az uniós képviselők azt állítják, hogy nincs köze a migrációhoz, a Fidesz viszont váltig állítja, hogy ez az egész a migránspolitikájuk miatti támadás. De teszem azt, miért nem csinálja azt a Fidesz, hogy legalább egyszer elvonatkoztat ettől, és azt mondja az uniónak: "oké, ha önök ezt mondják, akkor tegyük fel, hogy nincs köze hozzá, és menjünk végig a pontokon, a vádakon, és végre öntsünk tiszta vizet a pohárba, szemtől szembe, hogy önöknek konkrétan mik a problémái velünk."


De ezt nem tette meg a Fidesz. Ez talán azt jelenti, hogy mellébeszélnek, mert meg sem adják annak az esélyét, hogy esetleg tényleg nem a migránspolitikájuk miatt van a jelentés, és az eddigi bírálatok.

Tehát úgy tűnik, hogy nem néz szembe a kormány a helyzettel, mint akinek sumákolnivalója és takargatnivalója van. Ha nem lennének nagy bajok a kormányzásukkal, akkor nem lenne támadási felület sem, és nem birálnák őket. Én persze az EU-t sem védem, de ez most nem tartozik a kérdés szoros témájához.


2018. dec. 1. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Jóreggelt! A fidesz pár éve minden kakiról úgy terel, hogy soros, migráncs. Erről is. Nem hibáznak ők, pont ezt akarják, szétlopni az országot, és az eu-t, csak az ilyen sargentinik beleköpnek a levesbe.
2018. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Mert a szavazóik ezt értik csak: migráns, migráns, migráns.

Négy kulcsszó van: migráns, soros, brüsszel, terror. Ha ezeket sokat mondogatod, előbb-utóbb miniszterelnök leszel.

2018. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
A kormány több, mint 100 oldalon leírta és átadta Brüsszelnek a Szargentini jelentés cáfolatát, és beleáll az eljárásba. Mit akarsz még? Én azt várom el, veled ellentétben, hogy a hamis állításokat ne vegye magára, és mindent tegyen meg az igazság tisztázása érdekében.
2018. dec. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alain Delon ***** válasza:
90%
Ezek csak erről hajlandóak ugatni. Ma véletlen hallottam a Kossuthon a híreket. Csak a migránsokról volt benne szó. Folyamatos mellébeszélés.
2018. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3-as, ha írtak is cáfolatot a jelentésről, nekem eddig az jött le belőle, hogy szerintük, a Fidesz szerint az elejétől a végéig hazugság. Tudomásom szerint így reagáltak rá.

Hozzáteszem, azt én sem vitatom, hogy vannak benne téves, vagy legalább sántitó részek, de attól a többi még igaz marad.

2018. dec. 1. 23:35
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

#5, mégegyszer: nem elég neked, hogy beleáll az eljárásba, és meg fogja vitatni pontról-pontra, betűről-betűre az állításokat? Mit akarsz előre elismertetni velük? Nem mindegy neked, most mit mondanak? A vita során, végén ki fog derülni. Miért kellene bármit előre elismerni egy Szargentini fércmű alapján?

Az is ki fog derülni, ha esetleg megint játszik brüsszel a joggal, és semmibe vesz azt.

2018. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
#6 jogokkal játszani, azokat semmibe venni ti komcsik szoktatok, nem az EU mert ha az lenne, a tagországok felelősségre vonnàk.
2018. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!