Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Allandoan a mar majdnem ket...

Barbiii07 kérdése:

Allandoan a mar majdnem ket eve halott kutyammal almodom. Ennek lehet valami kulonos oka vagy csak hianyzik nekem?

Figyelt kérdés
Ugy egy-ket honapja kezdodott. Es egyre gyakrabban almodom vele. A legtobben meg akarom vedeni vagy menteni, de van hogy csak jatszom vele. Nem tudom hogy mukodnek ezek az alom fejtesek , de mar nagyon erdekelne hogy ezek az almok jelentenek-e valamit.. Elore is koszonom a valaszokat. Nagyon sokat jelent.

2012. dec. 24. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bár az álomfejtés nem mindig ad garantált jelentést, de bármilyen háziállattal való álmodás szeretetre való igénylést takarhat, főképp akkor, ha a magánéletedben elhanyagoltnak érzed magad - akár egyvalaki, akár több személy részéről -; egy halott házi kedvenc megálmodása egy múltbéli feldolgozatlan eseményre utalhat, a halott állat jelképe lehet egy olyan elmúlt időszaknak, amely kihatással van jelenedre, ami tudat alatt párhuzamosan még mindig foglalkoztat téged és nem engedi, hogy teljesen a jelenre koncentráljál.
2012. dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fuu. Ez rossz lehet.

Főleg hogy rég meghalt és most kezdesz vele álmodni... nem tudom, miért lehet.

2012. dec. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!