Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges hogy a minisztereln...

Lehetséges hogy a miniszterelnök úr csak tiszteletre és figyelemre vágyik?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy ez hajtotta végig egész életén át? Én megadom neki. Ti?


Nem vagyok fideszes és más pártokkal sem szimpatizálok. Nem troll kérdés!



2018. dec. 2. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy miniszterelnököt a saját vágyai hajtanak és nem az ország érdeke, akkor takarodjon a politikából!
2018. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Látod látod... Ha téged szeretnek és ki is mutatják te sem bántanád őket. De ennek a szeretetnek igazinak kell lennie.
2018. dec. 2. 12:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Tetteivel magára irányította nem csak az ország, hanem a kultúr-világ figyelmét.

Ha tiszteletre vágyik, tegyen olyat és annyit az országért, hogy vágya nélkül is megkapja.

2018. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha szereti mindenki őszintén, akkor megváltozik. Ennél nagyobb segítséget sehonnan nem fogsz kapni
2018. dec. 2. 12:24
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem akarom megbuktatni a kormányt. Azt szeretném ha minden félreértés tisztázódna
2018. dec. 2. 12:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A figyelmemet megkapta, a tiszteletemet nem. Azt ki kellene érdemelnie, de nem arrafelé menetel, hanem az ellenkező irányba.
2018. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem figyelemre vágyik (főleg hogy egyre betegebb),hanem pénzre és önmaga illetve dinasztiájának biztonságára.

Emiatt paranoid.

Tiszteletet tőlem csak egy szellemiekben egészséges,hazája érdekeiben dolgozó államfő kaphat.Sajnos,mióta figyelemmel kísérem a magyar politikát (kb. rendszerváltozás),azóta nem láttam ilyet.

2018. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha szereti mindenki őszintén"

No, nemá'!

Miért kéne szeretnem, ráadásul őszintén azt az embert, aki a zembereket nem és családján kívül csak keveseket szeret?

(...és sajnos, akiket szeret, bűnözők.)

2018. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A pénzre vágyik az a szerencsétlen elmebeteg csak.
2018. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!