Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Chiccolinát miért nem szavaztá...

Chiccolinát miért nem szavazták be az emberek a parlamentba?

Figyelt kérdés
Olasz parlamenti képviselő volt. Több éven keresztül egy nívós nyugati országban. Van tapasztalata a demokráciáról. A szakmai múltja is elismerésre méltó, celeb. A magyar emberek pont ilyeneket akarnak : akik tudják mi a demokrácia, tennék is azt és ismertek is legyenek. Mégsem szavaztak rájuk. Nem ellentmondásos ez?

2018. dec. 3. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Bele a parlamentba? A lovak beszavazták volna.
2018. dec. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván nem indult a választásokon, mert akkor lett volna olyan elmebeteg, aki beszavazza, ahogy már történt is.

Ahogy nálunk is fognak szavazni egy páran a Puzsérra, mint "legalkalmasabb" főpolgármesterre.

2018. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Én simán beszavaztam volna. Puzsérra meg főleg fogok.
2018. dec. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

'A szakmai múltja is elismerésre méltó,'


Úgy érted, a felnőttfilmes karrier? :D

2018. dec. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"A szakmai múltja is elismerésre méltó, celeb. " amikor ez a kifogás, hogy miért lenne jó képviselő xD aztán a leghangosabb lennél, hogy milyen marhák ülnek a parlamentben, meg, hogy Magyarorszag szar.
2018. dec. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Nyilván nem indult a választásokon"


De, megpróbálta, nem sikerült neki összegyűjtenie az ajánlócédulákat.

2018. dec. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

#6

Vagyis nem indult a választáson. EZÉRT nem szavaztak rá - mert nem is lehetett rá szavazni senkinek.

Az, hogy ajánló cédulákat gyűjt valaki az csak a beugró ahhoz, hogy felkerülhessen a választási lehetőségek közé, hogy jelölt lehessen. A jelöltek indulnak a választáson. Tudom, hogy ez kukacoskodás a szavakkal, de akkor is így van.

2018. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

" Tudom, hogy ez kukacoskodás a szavakkal"


Jelen esetben igen. Ugyanis azt szándékoztam jelezni, hogy ő indult volna, ha kapott volna kellő támogatást. De ezt nyilván itt mindenki az én tájékoztatásom nélkül is tudta. (irónia volt)

2018. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A vén rhibanc pedig nem volna olyan pénzéhes mint a mohó törpe, és lehet emberbarátibb törvényeket hozna.
2018. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, szavazatom alapja mindössze annyi, hogy érveidet elfogadom-e. Nos, érveid hitele alapján aktív ellenkampányba kezdenék.
2018. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!