Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az állandó migránsozás...

Ez az állandó migránsozás szerintetek valós probléma itt Magyarországon, vagy csak egy jó kampány fogás Orbánéknak?

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 21:10
1 2
 11/17 anonim válasza:
89%
Utolsó. Igaz. A többi hozzászóló mekkora barom istenem 😂 😂 😂 ti mind ilyen agymosott idiótàk vagytok. Nem látjátok a fától az erdőt 🤣🤣
2018. dec. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van a baj, hogy bejön néhány migráns. Aki jobban élni jön, de ezért tesz is valamit, beilleszkedik, rendesen dolgozik, azzal semmi baj. De a többség jobban akar élni, munka nélkül. Van köztük aki dolgozna, de itt nemigen akad olyan munka, amit otthon megtanult, máshoz nem ért,a tanulásnak meg több korlátja van, például az életkor, a nyelvtudás hiánya.

Ennél is nagyobb probléma a vallás, és hogy a többség nem akar beilleszkedni.

Teljesen jogos az emberek nagy többségének az elvárása, hogy minden ország saját maga dönthesse el, hogy kit fogad be. Ne az EU ömlessze ide a már kiválogatott embertömeget.

2018. dec. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Updike válasza:
93%
A migránsozás valós probléma, mert a néphülyítés egyik fő eszköze manapság. „Nagyon nagy a veszély, de én megvédelek. És csak én, csak én védelek meg!”
2018. dec. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
19%
Koszos barom haverom aki leszólja azokat akik szerint ez probléma. Lehet nem szeretni a Fideszt, de tény kur*ára valós probléma. Agymosott anyád az öngyülölő barom.
2018. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem itt akarnak maradni,mert minek is!!? Ez Orbán fogása,ugyanúgy, mint a 2 évre elitélt miniszter utaztatásának tagadása, befogadása.Én már túlkoros vagyok..de nem hülye...
2018. dec. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Mivel csak az arisztokraták(vezetők) kelletek Európának azok meg már itt vannak, így a probléma nem valós.
2018. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

A probléma sokoldalú.


A dolgok jelenlegi állása egyáltalán nem indokolja a közmédia napi 24 órás migránsozását - Magyarország egyelőre nem célország.


De hosszú távon, a következő évtizedekben viszont nem megengedhető, hogy fél Ázsia meg Afrika Európába költözzön, ezt nemzetközi szinten tudatosítani kell. Kihasználjuk, leromboljuk ezeket az országokat, a klímaváltozás még tesz rá egy lapáttal, aztán az élhetetlenné váló vidékekről mindenki elindul a nagy kényelem miatt egyre inkább elnéptelenedő Európába - ez senkinek sem jó. Teljesen más kampányokra lenne szükség, mert hosszú távon egy-két kerítés nem oldja meg a problémát.

2018. dec. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!