Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetséges az, hogy már...

Hogy lehetséges az, hogy már 800 000 magyar él és dolgozik külföldön?

Figyelt kérdés
Főleg az alacsony bérek és a rossz életszínvonal az ami miatt kivándorolnak. De az a furcsa, hogy ez a szám úgy 2 évvel ezelőtt még 600-700 ezer között volt. Ami azért érdekes, mert a Fidesz-esek azt hajtogatják évek óta, hogy aki ki akart az már kiment, meg hogy egyre többen jönnek haza, meg hogy már lassan többen költöznek haza mint kifelé, mert olyan jó már itt az élet, kint meg egyre élhetetlenebb. A számok mégsem ezt mutatják. 2 év alatt több mint százezerrel több magyar ment ki mint jött haza, azért ez elég durva. Ezt mivel magyarázza a Fidesz?
2018. dec. 5. 21:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

"Melyik volt az a pesti kórház, ahol ezt a döbbenetes, fantasztikus, mindent felülmúló hírt hallottad?"


Nekem is volt olyan erdélyi magyar kollégám aki inkább visszament Romániába dolgozni. A fideszbirkáknak lehet nem tűnik fel, de Magyarország leszakad a szomszédos országoktól. Nyugathoz való felzárkózásról meg szó nincs.

2018. dec. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Andizsuzsi ***** válasza:

"Melyik volt az a pesti kórház, ahol ezt a döbbenetes, fantasztikus, mindent felülmúló hírt hallottad? :)"


GOKI.

2018. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

GOKI.


Ezt azért furcsálom mert románia költi per fő a legkevesebbet az EÜ-re az egész únióban. Konkrétan a felét annak amit mi magyarok.


[link]

2018. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Andizsuzsi ***** válasza:
91%
Furcsállod, vagy nem, ez van. Nővérek mondták, nem mástól hallottam.
2018. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért olyan hihetetlen az, hogy hazamennek Erdélybe az ápolók. Ha ezt a területet választottam volna, én is inkább dolgoznék otthon 2500 lejért, mint Magyarországon kicsit több, mint a feléért.
2018. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Es Mi van akkor ha vissza mennek Erdelybe? EN ismerek 10 evig Nenetorszagban dolgozo ápolonőt aki par honapja ment vissza agyarorszagra...
2018. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Andizsuzsi ***** válasza:

ma 14:22!


És ebből mi következik?

2018. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!