Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormánypárti szennybulvárok...

Kormánypárti szennybulvárok miért hallgatják el a mai nap legnagyobb eseményét az országban? Nem úgy volt hogy soha nem vetemednének arra, hogy..

Figyelt kérdés

Legtöbb szennybulvár nem említi meg, vagy főcímtől távollálló helyen írnak csak róla.


Nem úgy volt, hogy az ellenfeleket nem hallgattatják el?



2018. dec. 8. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Te még csodálkozol bármin is?
2018. dec. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Hazug jellemtelen banda ez a fideszes banda a vezetőjével együtt.
2018. dec. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Mivel szennybulvárokról beszélsz nem pedig politikai tartalmú sajtóról, így mit csodálkozol ha a tüntit nem említik benne? :D
2018. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Néztem az M1 híradót délben, az első hír a párizsi tüntetés. Magyar(?) közszolgálat. Második hír egy állítólagos római tüntetés, amiről megtudtuk, hogy rohadt sokan vannak, de a riporter inkább két utcával arrébbről jelentkezett be, mert nem bírta a tömeget. Nem viccelek, mögötte ott járkáltak a gyalogosok, az úton laza szombati déli forgalom. Következő hír a magyar köztévé déli híradójában, hogy migránsok másznak át az amerikai-mexikói határkerítés alatt. Na jó nem vagyok szemét, a budapesti tüntetésről is beszámoltak azért a 25. perc környékén fél percben.
2018. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha ez a közszolgálati tv, akkor itt nincs demokrácia, nincs min szépíteni.
2018. dec. 8. 14:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. Én ugyan Fideszes vagyok, de ugyanúgy szeretnék szórakozni az eseményeken mint te. Erre nem lehet. Szomcsi nagyon :(
2018. dec. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert nekik az a tüntetés, amit ők csináltak régen. Ezeken a kis létszámú, kulturált, békés tüntetéseken ők csak utólag cinikusan gúnyolódnak.
2018. dec. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Az M1 megpróbálta tárgyilagosan közvetiteni, de elkergették a riportert. Nem kell lakájmédia.
2018. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Kormánypárti szennybulvárok miért hallgatják el a mai nap legnagyobb eseményét az országban? "


Újpest - MOL Vidi? Az majd este lesz. A kormánypárti M4 Sport adja is.

2018. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!