Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértenétek-e egy országesz...

Egyetértenétek-e egy országesztétikai hivatal létrehozásával?

Figyelt kérdés
Ideje az országot esztétikailag is a legfejlettebb országokhoz hasonlóvá tenni. Közterületek, középületek, utak, járdák, csatornák, villanyoszlopok, ezek környezete rendezetté, modernné, esztétikussá tétele, sáros göröngyös talajok felszámolása, magánházak esztétikai rendezettségének, tatarozásának kikényszerítése lenne a feladata, mert az önkormányzatok (tisztelet az üdítő kivételnek) erre szemlátomást nem képesek. Sokan szeretnének itthon is esztétikus és szemnek kellemes környezetben élni.
2018. dec. 8. 17:12
1 2
 11/17 szántóvető ***** válasza:
67%
és ki tenné rendbe kérdező?te?vagy minden Magyar felnőtt köteles évi x óra közmunka keretén belül besegíteni?
2018. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Nekem már az is elég lenne ha nem szarnánank egyes egyedek fényes nappal az utca közepén.
2018. dec. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Deotex nevű felhasználó! Áruld már el, hogy mivel foglalkozol, mit dolgozol, mihez értesz?
2018. dec. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem kérdező, a hülyeséggel nem lehet egyetérteni.

Vay te holnap nekiállsz és végrehajtod? Mert ha nem, miképpen fogsz meggyőzni másokat?

Vagy csak azért tetted fel a kérdést, mert unatkozol?

2018. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, hogy a stílus szubjektív, a rendezetlenség, elavultság, elhanyagoltság objektív tényezők. Az mindenkinek saját szíve joga, hogy milyen stílusú otthont tart fenn. Az viszont közügy, és vizuális környezetszennyezés, amilyen állapotban az épített környezet fele van itthon. Ütközik a magántulajdon mindenhatósága és a rendezett látványú épített környezethez való jog.


Ha ez a lakosság többségét nem érdekli és nem tartják fontosnak, illetve fontosabb az, hogy az embereket békén hagyják ezzel, akkor meghajlok a többség akarata előtt, mert demokrata vagyok, (na nem az ellenzék által elhasznált értelemben) de szomorú leszek és kicsit irigy a rendezett épített környezetű országokra.


Nem szeretem a személyeskedést. Legyen annyi elég, hogy én a saját otthonommal megtettem, amit kell, felújított, hetente takarított házban élek ápolt, rendezett kerttel.

2018. dec. 8. 21:24
 16/17 anonim ***** válasza:
"vizuális környezetszennyezés" ?D Ez így estére :D
2018. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ilyen alapon nem.

De 2 külön programot igen. Az egyik szerint akinek csak valami kertje van, legyen benne valami ehető, pl. paradicsom. Ha egyetlen bokor, akkor annyi, hogy mindenki érezhesse az ég és föld különbséget a vásárolt és termelt között.

A másik az lenne, hogy minden ablakban virágozzon muskátli. Egyből jobb kedve lenne mindenkinek, akárki csak ránézne.

2018. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!