Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Boldoggá tesz, hogy magyarnak...

Boldoggá tesz, hogy magyarnak születtél?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 10:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem ezért vagyok boldog. Magyar vagyok.
2018. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A kérdés nem az volt, miért vagy boldog. Az hogy magyarnak születtél boldoggá tesz-e. Sokak szerint az identitás a származás nem számít, máshol más népek közt is el lehet vegetálni.
2018. dec. 9. 10:14
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
Igen és nem. Büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok, és belülről ismerhetem ezt a különleges, ázsiai eredetű európai népet. Ugyanakkor magyarként sok mindenben nehezebb dolgom van, mint másoknak, mert nagyon sok előítélet van velünk szemben, különösebb ok nélkül.
2018. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Miért tenne?
2018. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

Magyarokat kérdezel, vagy magyar állampolgárokat? Mert nagyon nem mindegy!

Szeretek magyar lenni, mert magyarnak születtem, a világban egyedülállóak vagyunk a különleges, nehezen tanulható nyelvünkkel, a szépséges (kicsi/nagy))országunkkal, a kemény fejünkkel, szívósságunkkal, a nem törő gerincünkkel, a gyönyörű nőinkkel.

Ahogy a normális olasz büszke arra, hogy olasz, a francia arra, hogy francia, a német, arra, hogy német. Ez a valahova tartozás, a valahol otthonlevés érzete, egy csoporttal való közösség történelmi felvállalása.

2018. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
nem
2018. dec. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%

"Az hogy magyarnak születtél boldoggá tesz-e."


NEM, EZ nem tesz és soha nem tett boldoggá, ellenkezöleg.


"Sokak szerint az identitás a származás nem számít, máshol más népek közt is el lehet vegetálni."


Amióta nem MO-on élek, azóta ÉLEK és azóta VAGYOk BOLDOG. Az identitásomat NEM egy véletlen dolog (hol születtem és minek) határozza meg, hanem az a környezet, ahol élek.

Ami meg a "vegetálást" illeti, ez MO-on volt így, itt kiteljesedett az életem, és sokkal szabadabb vagyok, mint ott bármikor.

2018. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem
2018. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%

7..


Jah, annyira szabad vagy, hogy egy magyar oldalon osztod az észt vasárnap délelőtt.

2018. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2018. dec. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!