Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is magát járatja...

Szerintetek is magát járatja le az ellenzék a folytonos rinyálással?

Figyelt kérdés
Amit ma művelnek például. Van olyan szavazó akinek ez szimpatikus?

2018. dec. 12. 12:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Nekem igen. Ezt már 8 éve kellett volna.
2018. dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%

Felfogod mi zajlik most a Parlamentben? Most szavazzák meg, törvénytelenül többek között a kormánynak kedvező különbíróságokat, a 400 órás túlórát, többek között, illetve az ellenzék által benyújtott módosításokat pedig leszavazzák...


Miért törvénytelen? Nincs jegyző, név nélkül lehet szavazni. Többre nem telik a fidesz trolloktól?

2018. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Végre ellenzékként működnek, és nem csak a nagy fizetést veszik fel a semmiért.
2018. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%

#2

Szerinted egy proli mennyit ért ebből?

2018. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Hát pont, hogy nem járatták le magukat a szememben. Én már április előtt is azt fújtam, hogy ilyen akciók kellenek a parlamentbe. Akkor elkezdték volna már az ilyen akciójukat ma a Fidesz egyáltalán nem tudna önállóan megszavazni semmit se.
2018. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Ezt úgy legelőször az alkotmánymódosításkor kellett volna tenni. Arról is társadalmi vita kellett volna, rendes parlamenti viták, módosítások. De végre, nagyon sok év után elégedett vagyok az ellenzékkel. És végre ellenzékként működnek, összefogtak az emberekért és nem csak a saját érdeküket nézik.
2018. dec. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
5%

#6

"Ezt úgy legelőször az alkotmánymódosításkor kellett volna tenni. Arról is társadalmi vita kellett volna, rendes parlamenti viták, módosítások."

Gondolom az nem okoz problémát az elméletedben (számodra) hogy az alkotmánymódosítás valójában új alkotmány írása és elfogadása volt, volt társadalmi vita kb. fél éven keresztül róla, a parlamentben is volt róla egy cikluson keresztül vita - rendes - csak éppen az ellenzéki képviselők azzal tiltakoztak, hogy nem vettek részt benne.

Tehát volt vita, csak ők, az ellenzék ballib része, nem csinálták ami a dolguk lett volna.

2018. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
7# volt társadalmi vita, ahol nem vették figyelembe az emberek véleményét. Volt parlamenti vita, ahol tényleg volt olyan hogy nem jelentek meg a képviselők, de amikor megjelentek és javasoltak valamit, azt leszavazták.
2018. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%

Mégis szerinted mit lehetne tenni?


Mondj már valamit,hogy mit kellene tennie az ellenzéknek?


Ennél már csak az lenne durvább,ha összeverekednének,mint az ázsiai országokban szokás a parlamentben.

2018. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 mindentudó99 ***** válasza:
91%
Nem szerintem te járatod le magad az ilyen kérdésekkel. Az lenne a demokratikus ha ellenzék se lenne ugye?
2018. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!