Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek létezhet, hogy a...

Szerintetek létezhet, hogy a kormány utasítására csinálja ezt a lázongást az "ellenzék" a rabszolgatörvény ellen?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, hogy a kormány utasítja az ellenzéket és az egész szándékosan meg van rendezve. Lehetőséget ad a kormány az ellenzéknek egy kis népszerűség szerzésre, azért, hogy inkább ez az ellenzék maradjon fenn és ne jöjjön helyette új.


Mi a véleményetek róla? Ez csak egy túlzásba vitt összeesküvéselmélet lenne?



2018. dec. 12. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Azt hittem olvastam már elég hülyeséget és nem lep meg semmi. Tévedtem, ez meglepett.

Vagyis szerinted a kormány áll emögött is, hogy az ellenzék hisztizik megint. Miért is lenne ez a kormánynak jó?

Ahogyan az ellenzék szerinted így tud népszerűségre szert tenni. Szerinted nőtt a népszerűségük az elmúlt hónapok alatt a hasonló akcióik miatt? Mert a valóság az, hogy alig fél évvel a választások után az ellenzéki pártok kezdenek mérhetetlenné zsugorodni, értelmes ember már nem áll ki azzal, hogy jaj milyen jó lenne ha ezek vezetnék az országot - míg a kormány népszerűsége egyre nőtt.

Azt értem, hogy annyira lenézed a jelenlegi ellenzéket, hogy ezt megteszik magukkal - de miért kellene nekik ehhez a kormányzat utasítása?

Hiszen eddig önszorgalomból is tökéletesen lejáratták magukat.

2018. dec. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
az ellenzék minden miatt hisztizik amivel bekerülhet a hírekbe. ez is olyan dolog. az embereket nem nagyon érdekli a törvény. alig érinti a munkavállalók pár százalékát. az ellenzék szintén nem érdekli az embereket. alig pár százalék szavaz rájuk. műbalhé az egész amit csinálnak, szokás szerint.
2018. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont emiatt gondolom, hogy csökkent a népszerűségük így kell egy kis rásegítés. A kormánynak érdeke, hogy ne zsugorodjon törpe méretűre az ellenzék.
2018. dec. 12. 10:52
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
én ezt nem hiszem. az emberek alapban nem bíznak az ellenzékben. te most elhiszed bármelyik ellenzéki poltikusról hogy valóban aggódna bármelyik magyar emberért akit érint a túlóratörvény?
2018. dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát pont erről beszélek, hogy nem hiszek nekik.
2018. dec. 12. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Lehet. Tesztelik a népet, mit bír még el. De amilyen birka, szinte mindent. Nem tudok most semmit mondani, amire egyszerre megmozdulna és a Dunába tolná a Parlamentet, az összes léhűtővel. Szerintem most még a net-adó is simán átmenne.
2018. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!