Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem mondja el senki,...

Miért nem mondja el senki, hogy ez a munkatörvény a keleti országrészekre vonatkozik csak?

Figyelt kérdés

Nyugati megyék: többség széné keresi magát autóipari cégeknél, munkaerőhiány, megbecsült dolgozók, a másik fele vállalkozó, nagy fizetések idehaza költik el, szintén kőgazdagok, akinek nem tetszik szintén szét keresi az agyát Ausztriában. itt ha valami nem tetszik dobbantanak a nyugatra. Osztrákok szintén átjárnak elképesztően pörög a GDP.Itt keresik a dolgozókat.



Keleti megyék: szegénység nincstelenség ,közmunka, nem érdemes vállalkozást csinálni se, nincs pénz, az emberek máról holnapra élnek,sorban zárnak be az üzletek na itt az emberek 95%-a 110 ezer alatt keres, itt ,ha bevezetnék ,hogy 400 órát kel pluszban dolgozni, azt se bánnák legalább nem közmunkások 50 ezerért.

Úgy értem nem érdemes vállalkozást csinálni mivel az emberek szegények alig vesznek meg valamit. Van sok ember, ha nem tetszik jön helyetted 10 másik a közmunkáról.


2018. dec. 13. 13:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Keleten nemigen vannak munkahelyek.Miért is érintené őket?

Aki valamirevaló keresőképes,az már a Dunántúlon,vagy Nyugat-Európában dolgozik.

2018. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is a dunántúlon vagyok, és engem meg igenis érdekel, ez a törvény nem az emberekért van, és még véletlenül sem akarok olyan kórházba vagy más egészségügyi intézménybe kerülni, ahol 400 órás túlóráztatás van!

(Nem mintha most nem lennének így is túlhajtva).


#porogagdp #O1G

2018. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyezném azt az apróságot, akik szerint nincs semmi gond ezzel a törvénnyel, mert állítólag mindenkire jobbnál jobb állások várnak, és ez garantálja a munkavállalók érdekét, hogy ha ez így is lenne, (ami nem igaz, csak játszunk el vele), semmi sem garantálja, hogy így is marad minden ágazatnál, az ország minden területén. Akkor mindenki szívhat.
2018. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért a nyugati megyékben sem keresik szénné magukat. Legalábbis akiket toboroznak kelet-magyarorszagrol azoknak nem sokat ajánlanak. Tudom mert van ismerős.


Az viszont igaz h ketté szakadt az ország, a keleti fele Balkán a nyugati meg tűrhető europai

2019. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért nem mondom, mert nem szeretek hazudni.
2019. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!