Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

A 400 óra túlóra törvény azért is lesz jó hosszútávon a kormánynak, mert így rövidebb ideig fog élni a magyar, és nem lesz olyan sokáig nyugdíjas?

Tudományos kutatások támasztják alá, hogy a heti 30-35 óra munka a legegészségesebb, afölött csak romlik az ember egészségi állapota, ami a korábbi halálozást is elősegíti. Nem véletlen, hogy az igazi jóléti, nyugati országokban, pl. Svájc, Franciaország, Finnország, Dánia, Ausztrália, Kanada stb. nem ritka 80-90 éves várható élettartam sem.

Alapból is egészség károsító és túl sok volt a 40 óra munka is az emberi szervezet biológiájára nézve, most ez a 48 óra meg egyenesen "nyugdíj gyilkos" is lesz? Mert ugye nem lesz aki kitermelje a nyugdíjat, mi a megoldás? Ne legyenek nyugdíjas évei az embernek, hanem addigra már használódjon el, épüljön le a szervezete a munkában és haljon meg. És a nyugdíj problémát ezzel ki lehet pipálni.

2018. dec. 13. 20:33  Privát üzenet  

A válaszok

Teljesen igazad van.

Teljesen szét fogják hajtani az embereket az új 48 órás munkahetekkel.

Egyre rosszabb és rosszabb lesz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. dec. 13. 21:09 Privát üzenet

Mennyit túlóráztál eddig, hogy ennyire aggódsz, megvolt a háromszáz óra?

Akkor aggódhatnál, hogy négyszáz lesz.

Ha eddig sem túlóráztál egy percet sem, akkor mit aggódsz?

Tudod te mennyibe kerül a munkáltatónak az adókkal a túlóra?

Szerintem azért hozták a rendeletet, hogy kitudják fizetni a rendőrök túlóráit, amit a mostani vandál törés, zúzás utáni nyomozásokkal töltenek.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. dec. 13. 21:20 Privát üzenet
2-es primitív nyugdíjas vagy aki nem lát túl a saját orrán :)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. dec. 13. 22:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A jövőben lesz még Magyarorszának olyan jó Miniszterelnöke mint Orbán Viktor?
A nyugdíjasok nélkül is megnyerte volna a Fidesz az áprilisi választást?
Miért mondogatják újra és újra a Fideszesek hogy a tüntetők zöme roggyant nyugdíjas? 2. órája nézem élőben, legalább 75%-uk 30, vagy annál fiatalabb!
Orbán Viktor a 2022-es választásokat ismét a migráns betelepítésel fogja megnyerni?
Miért nem kapnak Erzsébet utalványt idén a nyugdíjasok? Ez felháborító!
Nem kaptam nyugdíjprémiumot. Az előző években rokkantsági ellátást kaptam,2017. júniusa óta öregségi nyugdíjas vagyok. Nem jár nekem a nyugdíjprémium?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!