Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg igaz amit mondanak,...

Tényleg igaz amit mondanak, hogy holnaptól már nem csak a túlóratörvény eltörlését, hanem orbán lemondását is követelik, ez lesz a tüntetés célja?

Figyelt kérdés

2018. dec. 14. 01:20
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Remélem igen. Ez a túlóratörvény csak az utolsó csepp volt a pohárban, régóta gyűlt már ez az emberekben. Egy hónap alatt annyi aljas mocskosságot leműveltek hogy más országban már puszta kézzel nyírták volna ki az emberek őket.
2018. dec. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Most már nincs visszaút, a Fidesz teljesen eljátszotta a hitelességét. Ha nem is buknak meg és karácsonyra elül a tüntetés, már akkor is csak a legfanatikusabb gyökerek maradtak meg mellettük. Evvan.
2018. dec. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Orbán soha sem bukik!


Csák Nórisz sem tudná megbuktatni


Pedig azért járt itt Soros megbízásából :D

2018. dec. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Ideje lenne már el takarodni a közéletből a fidesznek, sanyargatja saját népét, csendes nép irtás ami folyik itthon, ha így folytatja Orbán és bűn társai, Ceausescu sorsára jutnak!
2018. dec. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Amit orban csinal egy bukott politikus ketsegbeesett probalkozasa...jaa jon a bwm kosa lala varosaba es rogton jon a torveny...erdekes.
2018. dec. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Felgyült a sok mocsok az orbán mocska, régóta gyülik már de most telt be a pohár. orbánnak csak multja van, jövője már nincs, mondjuk az a mult elég sötét. Orbán annyit hazudot és lopott hogy őt már az isten se tuja tisztára mosni, el kell zavarni a francba. Ahogy a dal is szól "KISZ" ember hát itt a vége"


https://www.youtube.com/watch?v=-4-IzpcFhbU

2018. dec. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, nem hallottam ilyesmiről. Persze ettől még lehetséges. De szerinted Orbánt ez érdekelni fogja? Szarik magasról a magyarokra.

Akármit kitalálnak, erőből, dafke is keresztülverik, miközben a pofánkba röhögbek. Ráadásul van pofájuk kállni és azt mondani, a Dk hallgasson és ne kiabáljon a demokráciäért, mert bezzeg akkor gumibotoztak, meg a tömegbe lőttek, a békés(...) tüntetők közé. Na itt tudtam volna pofán ba.s.zni a nyomorult szóvivőjüket. Biztos én vagyok a hülye, de nekem a gyújtogató, rendőröket kővel dobáló szenélyek, nem a békés tüntető benyomásät keltik. Märpedig ilyenek ellen lépett fel a rendőrség 2006-ban. Méghozzá többszöri felszólítás után.

Most meg ötletszerűen, előzetes felszólítás nélkül nyomták tele könnygázzal a tömeget. És akkor a fideszpatkánynak van pofája kiállni és bezzegkétezerhatozni, meg Soros ügynökökről hazudozni, hogy rohadna meg...

2018. dec. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igaz. Az lesz a cél, mert elegünk van hogy folyamatosan nehezíti az életünket, és közben lopnak mi adónkból, EU támogatásból

...

2018. dec. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Remélem sikerül eltakarítani ezt a hazug, arrogáns, tolvaj társaságot. Én őszintén sajnálom azt a több százezer tisztességes, jóhiszemű, mára csalódott magyar embert, akik hittek ezeknek, bíztak bennük. Azok meg cserébe jól kisemmiztek mindannyiunkat, az országot és még hülyének is néznek minket./ rabszolga törvény, Sorossal riogatás, Tiborcz, Kósa, Mészáros, Garancsi, stb. mutyik/
2018. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!