Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem áll át legalább...

Miért nem áll át legalább egy-két rendőr a tüntetőkhöz? A túlóratörvény az ő életüket is tönkreteszi majd nem csak a tüntetőkét.

Figyelt kérdés
Helyette a rendőrök csak állnak és hagyják hogy tojással dobálják őket, miközben védik a diktatúrát és óriási szégyenérzettel mehetnek majd haza a családjukhoz miután véget ért a tüntetés.
2018. dec. 13. 22:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%

Miből gondolod, hogy pár bedrogozott és részeg ember miatt bármi szégyenérzetük lenne? :D

Nekem van rendőr ismerősöm, szokta mesélni milyen félkegyelmű emberek ordibálnak az ilyen tüntiken, kb az összes rendőr csak megveti őket, meg röhög rajtuk milyen buták.

2018. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%

Az esküjük miatt.

Ameddig a kivezénylőik ilyen gyáva kutyák,addig sajnos nem lesz más a rendszer.

2018. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%

"A túlóratörvény az ő életüket is tönkreteszi majd nem csak a tüntetőkét."

Ne vizionálj!

Nekik ez a munkájuk.

Akik ott tüntetnek javarészt sosem túlóráztak még! És sanszos, hogy ha végeznek a sulival nem is fognak!

2018. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

"Ne vizionálj!


Nekik ez a munkájuk.


Akik ott tüntetnek javarészt sosem túlóráztak még! És sanszos, hogy ha végeznek a sulival nem is fognak!"

Igazad van! Nem fognak ők túlórázni Magyarországon, mert elmenekülnek külföldre amint végeztek a tanulmányaikkal.

2018. dec. 13. 22:51
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

A rendőröknek ez jó mert eddig nem fizették ki nekik azt, ami már túl volt a határon.

Szerintem év végén átvitték nekik a következő évre, vagy valami hasonlót trükköztek.

A munkájuk az így is, úgy is annyi, amennyi, de legalább most pénzt is kapnak érte.

2018. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%
Mert be vannak csicskulva mint az állat. Na de majd most a nép elkeni a szájukat.
2018. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Ja igazából a rendőröktől nem rég lett elvéve a túlóra pénz, mert újították a mentős csapatot.
2018. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Dat kérdés...


Elöljáróban: Nem vagyok kormánypárti, nem szavaztam a kormánypártra, Orbán is maximum semleges a számomra.


Miért fújják fel ezt ennyire...? A túlórázás eddig sem volt kötelező, most annyi változik, hogy 150 órával több lesz az ami nem lesz kötelező.


Maximum olyan rabszolgatelepeken ahol eddig is ez ment. Ázsiai abroncsgyárak és ilyesmik... Fel kell mondani. Egyszerre mindenkinek. Az én munkahelyemen is ez ment anno, de olyan ellenállás volt a dolgozók részéről, hogy a kiskirály "főnököt" kirúgták, elmebajos szabályainak vége, túlóra teljesen önkéntes. És ez így van jól. Eddig is max évi néhány túlórát vállaltam (általában taktikusan akkor mikor jó pont lett belőle), ezután is így lesz.


Ez a "jáááj jáááj óbán a patásördög gályarabságra fog mindenkit, ójrópa segíccs" nem kellene. "Óbán" nem patásördög. De nem is "megváltó" ahogy a másik tábor látja. Egy sima politikus, jó és rossztulajdonságokkal együtt, pont mint Fletó, Vona, Schiffer meg a többiek.

2018. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Dehogynem kötelező! Ha a munkáltatónak az az érdeke, akkor kötelező. Nincs abban a helyzetben a munkavállaló, hogy nemet mondjon a "nem kötelezőre", mert kirúgják.
2018. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

"Nekem van rendőr ismerősöm, szokta mesélni "


Mindig így kezdődik az ultimate érv. Nekem van ismerősöm, aki...

2018. dec. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!