Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak számomra furcsa hogy a...

Csak számomra furcsa hogy a Kossuth téren tüntetnek?

Figyelt kérdés

Teljes mértékben egyetértek a tüntetéssel, DE miért este és miért a Kossuth téren? Értem én hogy nemzeti jelkép, meg ott ül össze az országgyűlés, de este ez már lényegtelen. A képviselők elmennek onnan délután, ők meg este 7-8-9-kor gyülekeznek. Addigra a parlament üres. Mi lenne ha bejutnának? Összetörnének mindent? Elvennék a Szent Koronát? Megmondanák hogy "na, elfoglaltuk a parlamentet"? Mi lenne utána a következő lépés?


Félreértés ne essék, egyetértek a tüntetéssel, de ha minden napközben történik, amikor ott vannak a képviselők, jó helyszín választás. Még azt is megérteném hogy be akarnak menni a képviselőkhöz az ülésterembe.


Tüntethetnének a képviselők háza előtt, rongálhatnák a magántulajdonukat, nem pedig a nemzeti jelképeket. Az egy épület, nem ártott senkinek.


2018. dec. 14. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Én se értem. MTV székházhoz kéne menni. Ettől függetlenül kimegyek ma is tüntetni.
2018. dec. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
A Kossuth tér jelkép, az ország központja. Ezért.
2018. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Ez egy jelkép, ha azt beveszik és remélem így lesz, már elértek valamit.
2018. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Egy törvény ellen a törvényhozás épülete előtt tüntetnek. Én ebben semmi furcsát nem látok. Abban sem, hogy este, hiszen hétköznap van. Képviselők házánál nem szabad tüntetni, de ha szabadna is, nem egy kollégiumban laknak egy helyen, többségüknek ismeretlen a címe. Mi lenne ha bejutnak? Nem jutnak be, esélytelen. Nem is akarnak bemenni, ha be akarnának, akkor nem a vaskapukkal védett főbejáratnál próbálkoznának, hanem oldalt vagy akár az üvegkapus látógatóközponton át. A parlament egyébként nem nemzeti jelkép. Az egy középület, attól még, hogy szép, egyáltalán nem egy szentély. Ha betörik egy ablak, akkor betörik, szerintem nem fog az állam csődbe menni a kijavításába.
2018. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha a Bosnyák téren tünttnének, akkor azért sírnál, hogy nem tudsz közlekedni. Amúgy legfrissebb információim szerint a Parlament még áll, és a Szent Korona is boztonságban van.
2018. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Nappal dolgoznak a parasztok
2018. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

A pénz is csak egy papír, aminek jelentőséget tulajdonítunk.

Ahogy orbán is csak egy vénember, ezek csak jelképek.

2018. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Közkívánatra a következő tüntetés rákosborzasztói Kucorgó téren lesz.
2018. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert ha a térről elnézel a Duna irányába, fel fog tűnni, hogy van ott egy bazi nagy épület, Parlamentnek hívják. Na, abban dolgoznak azok a kedves urak, akikre hatni próbálnak a tüntetők.
2018. dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!