Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az otthon maradt magyarok...

Az otthon maradt magyarok most kezdik belátni, hogy mégsem olyan jó a kivándorlás?

Figyelt kérdés

Kezdetben nagy volt az öröm, hogy de jó, nem hallom azt a főnöktől, hogy 100-an állnak sorba ha te nem végzed el. A problémát viszont, hogy a gazdaságból hiányozni fognak a kivándorolt magyar fiatalok, azt a szőnyeg alá söpörték, egészen idáig. Most be fog nézni az ablakon a ló az otthon maradt magyaroknak, hogy nekik kell elvégezniük túlórával azt a termelést, amit a kivándorolt fiatalok hagytak maguk mögött mint munkaerőhiány. Ezért egy magyar melósnak hétfőtől-szombatig kell majd otthon dolgoznia. Ez ki fog terjedni az egészségügyi dolgozókra is, mivel azokból is akkora hiány van, hogy kórházakban sorra zárnak be az osztályok, majd végül minden emberre ki fog terjedni szép lassan. Végül tényleg 6 munkanapos hetek lesznek általánosan, mindenkinek. Fizetni meg lehet nem is fognak, vagy csak 3 év múlva a többlet munkáért.

Most már belátja mindenki, hogy nem lett volna szabad kizavarni 800 ezer fiatalt? (És még csak egyre többen jönnek)


2018. dec. 14. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Még mindig alig 10%-át érinti a dolgozóknak a túlóratörvény.

Komolyan addig mondogatjátok a hülyeségeket, hogy a végén el is hiszitek már :D

2018. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, hogy a Fidesz úgy van vele, hogy aki eddig itt maradt, az már nem fog innen elmenni a jóisten kedvéért sem.
2018. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

hogy paráztok ti ettől istenem :D

tényleg el is hiszitek? :D

2018. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%

,,Most be fog nézni az ablakon a ló az otthon maradt magyaroknak, hogy nekik kell elvégezniük túlórával azt a termelést, amit a kivándorolt fiatalok hagytak maguk mögött mint munkaerőhiány"


Ne zavarjon, hogy a törvényhez ehhez semmi köze. Nem vezetik be, akkor a BMW nem telepít gyárat Magyarországra.

2018. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a BMW-nek pont ez volt a feltétele. Olcsó munkaerő kellett nekik, és mivel abból már nincs elég, ezért a még meglévők dolgozzanak többet. Románia már telítve van gyárakkal, már csak a magyarokból lehet kisajtolni keleti bérekért munkaerőt.
2018. dec. 14. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez van akkor mikor a mohó vállalkozók azt hiszik lehet következmények nélkül sz-ért h-gyért dolgoztatni az embereket.
2018. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
Én még itthon vagyok, de ezek után inkább arra jöttem rá, hogy menni kell, ha emberhez méltó életet szeretnék nem csak magamnak, hanem a gyermekemnek is. Szóval pont fordítva: a kivándorlásnál jobb ötletem nincs...
2018. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!