Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Naponta hány százalékkal...

Naponta hány százalékkal csökken a balliberális ellenzék támogatása, ez miatt a pár száz randalírozó fiatal miatt?

Figyelt kérdés

Lassan már egész Bp-nek tele a töke ezekkel a vandálkodó emberekkel. Tönkre vágják karácsonyi dekorációkat, mintha bárit is ártott volna nekik. Nagy részük azt se tudja minek van az utcán, minden második gyerek kezében ott az alkoholos üveg meg a cigi. Jól berúgnak meg drogoznak mintha valami szabadtéri bulin lennének. Ezzel nem is lenne gond, csak közben gyújtogatnak, mások vagyontárgyaiban kárt okoznak. Azt se értem minek kellett szétrugdalni egy Betlehem kiállítást?

Ezzel gyúrnak a 2022-re?

A vezetőiknek lehetne annyi esze, hogy közbelépnének és legalább felszólalnának hogy nem azért vannak az utcán hogy rongáljanak meg gyújtogassanak amerre járnak.

Szánalom az egész ellenzék a vezetőikkel együtt.


2018. dec. 14. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon èrik a fidesz 4/5
2018. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
2006-ban nem volt bajod mi te nagyon okos?
2018. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

"Lassan már egész Bp-nek tele a töke ezekkel a vandálkodó emberekkel"

Látom, most ért véget a Tények és még nem tudtad feldolgozni a látottakat...

2018. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Az a baj, hogy ezzel azt hiszik az ellenzéki vezetők, hogy erősödnek és gyengítik a Fideszt. Pedig pont fordítva van... az ellenzék már lassan 10 éve képtelen az erősödésre, egyedül a DK volt képes valamilyen eredményt elérni, a többi párt mind gyengült. Álomvilágban élnek, 2014-ben is, 18-ban is komolynak hitték, hogy majd ők választásokat nyernek.
2018. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Soha nemlátott mértékben növekedik az ellenzék támogatottsága, móta elkezdődtek a tüntetések.

Orbán konyec.

2018. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#3 ezzel csak azt bizonyítod, hogy te vagy aki a Tényekből informálódik :) Mert én ugyan nem nézek tv-t lassan 4 éve.
2018. dec. 14. 19:04
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

"#3 ezzel csak azt bizonyítod, hogy te vagy aki a Tényekből informálódik :) Mert én ugyan nem nézek tv-t lassan 4 éve."

Pedig betűre pontosan azt mondtad, amit ők, ugyanazokat a paneleket használod a piás/drogos tüntetőkről, akik azt sem tudják, mit keresnek az utcán, mint a többi nyomorult provokátor. Ezt nem magyarázod ki :)

2018. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 a paranoia egy betegség, de nem én mondtam.
2018. dec. 14. 19:23
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Én kifejezetten ezért támogatom őket!!!
2018. dec. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy mindig ezzel a szöveggel jöttök, mikor Orbán pofára esik, méghozzá a tehénszarba.

Nagy baj lehet a Fidesznél, ha ennyire nem tudtok már mást kitalálni.

2018. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!