Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem nagyon gáz a...

Csak szerintem nagyon gáz a mostani tüntetések?

Figyelt kérdés
Nekem már szabályosan ég tőle a pofám. Egyszer azt ordítják a rendőröknek ,,testvérek vagytok" majd szinte abban a pillanatban megint szidják őket. Amikor pedig csütörtök este elkezdték őket nácizni, ami szintén nem tudom hogy illik bele a képbe ott teljesen elástam magam. Pénteki tüntetés is mi volt? Elkezdték énekelni az örömódát köpni nyelni nem tudtam...nem beszélve arról teljesen olyan beütése van, mintha rendőrök ellen tüntetnének háromnegyedrészt nem is az új törvény ellen. Ha hülyén fogalmaztam, esetleg szóismétlés van nézétek el nem rég keltem :D Válaszokat előre is köszönöm.
2018. dec. 15. 11:03
 1/6 mindentudó99 ***** válasza:
62%
Tényleg hülyén fogalmaztál. Olyan vagy mint a fideszes média. 3000 tüntetőből 13 agresszív és szitkozódik tehát mind ilyen. És persze mind Sorosbérenc. Néztem a tegnapi tüntetést békésen détálgató tömeg volt 99.99%-uk.
2018. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
,,3000 tüntetőből 13 agresszív és szitkozódik tehát mind ilyen. " nem azzal is tisztában vagyok, hogy amikor kukákat borogattak akkor egyből szaladtak oda többen is, hogy összeszedjék stb...Én összeségéről beszélek.
2018. dec. 15. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Igen, csak szerinted gáz (szerintem tuti nem). Egy tüntetés soha nem heterogén tömeget hoz létre.


És ne felejtsd el, hogy ez nem egy békamenet, amit egyetlen állampárt vezényel az utcára, szervezett buszokkal, fizetett tüntetőkkel, akik be vannak tanítva mint a kiskutyák: ül, fekszik, csahol.


Ez egy valódi tüntetés, ráadásul minden társadalmi rétegből és ideológiai szekértáborból megmozgatta a maffiarezsim ellenzékét.


Ezt nem egy párt szervezte, hanem több tucatnyi szakszervezet és csatlakozott hozzá a teljes demokratikus ellenzék. Emiatt sokféle képzettségű, szociális helyzetű, korú, nemű, politikai felfogású ember utcára ment, a szélsőjobbtól a szélsőbalig, a focihuligántól az akadémikusig, hiszen a maffiarezsim az egész magyar társadalmat az ellenségének tekinti.


Nyilván másként fog viselkedni az utcán a főorvos, aki azért ment ki, mert szolidarizál a kétkezi munkásokkal, és mert őt is megnyomorítja a rezsim, másként fog viselkedni az akadémikus, akiben szintén ott él a szolidaritás érzése mellett a saját elégedetlensége, amiért a pártállam elvonta az akadémia forrásait, és másként fog viselkedni a melós, akire most akarnak rátolni 400 óra rabszolgamunkát, vagy épp a fociszurkoló, aki a balhét keresi.


Szóval nemcsak hülyén fogalmaztál, de butaságot is kérdeztél. Teljesen normális, hogy egy ennyire vegyes, különböző társadalmi rétegeket leképező tömegnek egyes rétegei békére törekszenek, más rétegei meg a balhét keresik.

2018. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
2006 forgatókönyvét szeretnék megírni vele. Hátha sikerül alapon...
2018. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Biztosan van még sok aszottagyu aki egyetért veled.
2018. dec. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak szerinted gáz.
2018. dec. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!