Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rendőrökhöz lenne egy kèrdésem...

Rendőrökhöz lenne egy kèrdésem: Titeket idegesítenek a tüntetők vagy szimpatizáltok velük?

Figyelt kérdés

2018. dec. 15. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem talán 1-2 válasz lesz erre a kérdésre,ha nem mondtam sokat.Főleg politika témában nem fogják itt az észt osztani,vagy véleményüket kinyílvánítani.
2018. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne nyilváníthatnának véleményt egy tökre anonim oldalon? Névtelenül a fene nem fogja kutatni, hogy ki volt aki válaszolt.
2018. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Eh..


Van akit idegesítenek.

Van aki szimpatizál velük.


De szerintem a legtöbben szrnak az egészre, csak a munkájukat végzik. Fideszes vagy "ballipsi" tüntető, egyik kutya, másik eb. Aki csak áll és kiabál, az oké, aki tör-zúz, az nem oké. Ennyire egyszerű.


Ha dolgoztál volna már emberekkel, amúgy nem lenne ilyen kérdésed. A rendőrségre sem meggyőződés alapján választják veszik be az embert. Azért fizetik, hogy rendet tartson. Teljesen mindegy ki randalírozik. Rendet kell tartania, nem hinnie kell egyikben vagy a másikban...

2018. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Férjem rendőr, ő szimplán undorodik tőlük.
2018. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

“Ha dolgoztál volna már emberekkel, amúgy nem lenne ilyen kérdésed. A rendőrségre sem meggyőződés alapján választják veszik be az embert. Azért fizetik, hogy rendet tartson. Teljesen mindegy ki randalírozik. Rendet kell tartania, nem hinnie kell egyikben vagy a másikban...”


Én idealista vagyok, valószínűleg nem is lennék alkalmas ilyen munkakörre. Simán visszakérdeznék a főnöktől / parancsnoktól, ha valamit nem értek, vagy valamivel nem értek egyet. El nem tudom képzelni, hogy tud valaki csak úgy “parancsot teljesíteni” vagy hogy miért vonzó ez a pálya, ezekkel a feltételekkel. Amúgy informatikus vagyok, olyan munkakörben, ahol nagyrészt békén hagynak. De ha mégis rendőr lennék, valószínűleg imádkoznék, hogy ne kelljen kimennem tüntetésre.

2018. dec. 15. 13:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Illetve, nem is a parancsteljesítéssel van bajom, az minden munkahelyen van. Csak nem egészen ugyanaz, hogy én informatikuskéknt nem értek egyet a főnökkel, oké, megcsinálom, senkinek semmi baja nem lesz tőle. De, ha azt kérné a főnök, hogy vágjak át vagy bántsak valakit? Inkabb felmondanék, ha rám lenne kényszerítve, simán találok munkát máshol is.
2018. dec. 15. 13:30
 7/8 Waff ***** válasza:
26%
Értelmes, önértékkel rendelkező ember eleve nem is megy rendőrnek. Akik meg rendőrnek állnak az 1bites intelligenciájukkal valójában nem is gondolkodnak ilyeneken. Kapnak egy sisakot, egy gumibotot, aztán vezénylik őket oda ahová és amiért az épp aktuális hatalom azt igényli. Ök ilyeneken nem gondolkodnak eleve, hogy mit miért kell csinálniuk. Ha ilyeneken tudnának elmélkedni, akkor alapból egy normális, tisztességes foglalkozást űznének.
2018. dec. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Mondta ezt valaki a szalag mellől a gyárba vagy németországból 2 cső szerelés között.

2019. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!