Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minősíthetetlen, ahogy kinéz...

Minősíthetetlen, ahogy kinéz a 888.hu és az Origo címlapja. Ezeket olvassa valaki?

Figyelt kérdés

Összeesküvés-elméletek, személyeskedések, gúnyolódások, bulvárpletykák, indulatos cikkek.


Aláírom, hogy a 444.hu is szenzációhajhász. De pl az indexen legalább a cimek fele nem is politikai jellegű, vagy csak tenyszeru közlés, mint pl “Kiengedtek Czeglédy Csabát a börtönből”. Össze sem lehet hasonlítani.



2018. dec. 15. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Én azért szoktam olvasni, hogy nevessek rajta, annyira szánalmas az egész, durva hogy van aki ezt bekajálja. És hihetetlen milyen mondatkörnyezetbe durrantják bele a váratlan Soros szót
2018. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos túl sokan olvassák ezeket.
2018. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Én nem is láttam még ezeket a címlapokat, mert akárhányszor rátévedek egy ilyen oldalra rögtön felugrik egy "védjük meg a családokat" vagy hasonló hirdetés, amit ki se lehet kapcsolni, de cserébe a tartalom 80%-át kitakarja.
2018. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Én nem tudom, genyaszűrő van a gépemen.
2018. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Nézd meg bármelyik echo tv-s műsort. Mind arról szól, hogy ülnek körben a fotelekben és gúnyolódnak a világon. Az ellenzének, a nyugati országokon, az arab országokon, ázsiaiakon, románokon, feketéken, fehéreken. Ilyen műsoraik vannak, hogy "Troll" meg "heti terror". Szánalom, hogy hová süllyedt az elvileg "polgári" oldal.
2018. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

Itt van az ősz itt van újra

Megjelent a Soros terv 2.0

És szép mint mindig

Te kurv a


:)

2018. dec. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
Olvassák bizony, mit gondolsz mégis kik miatt lettem egy év alatt 70%-osból mindössze 44%-os? Nagyon sok helyen egyetértettek velem a válaszolók itt, csak az ide kivezényelt fidelitas/pesti srácok/888 trollok írtak nekem javarészt negatív személyeskedő válaszokat, aztán törölve lettek a válaszaik később de a lepontozások amiket kaptam tőlük, megmaradtak.
2018. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%
Nem szoktam olvasni mert rám jön a hányinger.
2018. dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem tetszik, akkor ne néz és ennyi!
2018. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Ha nem tetszik, akkor ne néz és ennyi!"


Azért ez nem ennyi.


Nekem nem tetszik, és most se olvasom.

A baj az, hogy sok ember viszont igen, hozzájuk ez jut el, és átveszik ezt a stílust, elhiszik, hogy létezik Soros Terv 2.0 meg mittudoménmi.

2018. dec. 15. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!