Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarországon kitörne egy...

Senkise2004 kérdése:

Ha Magyarországon kitörne egy forradalom a kormány ellen (ami tudom hogy egyenlőre lehetetlen) akkor ti melyik oldalon állnátok? Illetve mit gondoltok róla, csak ez döntheti meg a kormányt?

Figyelt kérdés

2018. dec. 15. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az a legnagyobb problémám az, hogy leginkább csak valakik ellen tudnék kiállni, úgy, hogy senki más mellett nem tudnék. Az a véleményem, hogy minél szilárdabb bármilyem hatalom, annál intenzívebb eszköztárhoz kell nyúlni. Olyan ez, mint egy betegség, minél későbbi stádiumban fedezik fel az orvosok, annál durvább kezelést kell alkalmazniuk. Durva nem feltétlenül erőszakos (lásd pl. országos sztrájk). Én nagy tisztelője vagyok Gandhinak, aki erőszak nélkül érte el a céljait Indiában. Igaz, az egész élete ráment, nem egyik napról ment a másikra. A gyors változások sajnos sokszor járnak fájdalommal is.
2018. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én leginkább olyan norvég oldalra.
2018. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meglesném róla a neten a cikkeket aztán szevasz.
2018. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Forradalom mindig - csak és kizárólag - az aktuális kormány ellen zajlik. Szóval egészen nyilvánvaló, hogy a kormány nem a forradalom oldalára állna.
2018. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de én azt kérdeztem hogy ti melyiken állnátok
2018. dec. 15. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:
22%
Ellenük vagyok. Nyolc éve mondom, hogy ezektől a férgektől csak erőszakkal lehet megszabadulni. Az összes demokratikus és békés módszert kivették a kezünkből.
2018. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!