Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülnél neki, ha Magyarország...

Örülnél neki, ha Magyarország lenne a világ ura, vagy legalábbis a vezető nagyhatalma?

Figyelt kérdés

Én nagyon, de úgy is nagyon jó lenne, ha vissza állítanánk az I. világháborút megelőző állapotokat és Magyarország-Ausztria-Németország lenne a világ ura együtt.


Ezek jogos, becsületes, lovagias országok akik milliószor jobban megérdemelnék ezt a tisztességet mint az alávaló, sunyi Antant!


2010. jún. 27. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%
Hiába szidják itt a németeket,az egész világ nagyon sokat köszönhet nekik,és valóban jobb lenne,ha a vezető nagyhatalom egy szilárd nemzettudatra épülő Németország lenne.
2010. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%

"Hiába szidják itt a németeket,az egész világ nagyon sokat köszönhet nekik,és valóban jobb lenne,ha a vezető nagyhatalom egy szilárd nemzettudatra épülő Németország lenne."


Ezt én nem is tagadom. Valóban nem lenne utolsó. De én nem szívesen élnék, egy egyesített Magyarország-Ausztria-Németországban, mert annak eredménye úgyis csak a magyarság elnémetesítése lenne és Magyarország az összország mezőgazdaságból élő nyomorterülete lenne, mint ma az Alföld egyes részei Magyarországon belül, vagy az USÁ-ban az annyira lenézett, elmaradott déli "redneck" államok. Kösz, de ebből nem kérek.

Mint már mondtam, annak nagyon örülnék, ha Magyarország a térség vezető gazdasági hatalma lenne és csak annyira függnénk a világ vezetőitől, mint egyenlő felek, plusz azon tényezők tekintetében, amihez csak külföldről juthatunk hozzá. (Pl. kőolaj)

Ezzel én maximálisan elégedett lennék.


Az ötödik lovas

2010. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
Ausztria és Németország a többivel legyen a Magyarország rabszolgája. Magyarország legyen az ISTEN az országok között.
2012. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%

Egyetértek a Kérdezővel! =)


Vesszen Trianon!

2020. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kistál_és_a_bor válasza:

A hatalmat megszereni és utánna korrekt modon kormányozni....


Hááát...


Szerintem jelenleg itt nálunk az emberek erre alkalmatlanok.

2023. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!