Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Segítene valaki egy videóval?

Segítene valaki egy videóval?

Figyelt kérdés

Többedszerre olvasom itt, hogy a rendőröket nem engedték be az MTV székházba, holott be akartak menni. A tegnapi eseményekből kimaradtam, ezért nagyon leköteleznétek, ha valaki adna egy videót erről! Nem Hadházy performanszáról, mert azt már láttam, hanem arról, amikor a rendőrök szeretnének bejutni, de el vannak zavarva.

Köszönöm előre is!


2018. dec. 17. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

És lényegében ez lenne:

[link]

Végülis egyik videóban se engedték be, bár nem is nagyon erőltették a bejutást. Ami amúgy vicces, tekintve hogy ez közintézmény.

2018. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a videót, érdekes volt.

Újabb kérdés, hogy vajon miért is akartak bemenni a rendőrök az épületbe? Vagy miért kellett volna bemenniük?

2018. dec. 17. 16:04
 3/9 anonim ***** válasza:
A képviselők cuccai bent maradtak, pl kabát, táska.
2018. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

Lehet, hogy én egy roppant egyszerű lélek vagyok, de a cuccot kihozni minek kellene bemenni a rendőröknek?

Elég beszólni és valaki kiadja.

Nyilván ez is történt, mert a parancsnok aki betelefonált, nem is tudhatta, hogy hol vannak lepakolva. De nem is az a dolga, hogy ruhatároskodjon, meg retiküllel sétáljon egy tüntetés kellős közepén.

2018. dec. 17. 16:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán mert éppen jogsértést követnek el odabent?
2018. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Az általad jogsértésként definiált esemény (Hadházy és Szél kidobása) ekkora már lezajlott, tehát rendőri intézkedésre már nem volt szükség.

2018. dec. 17. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz? Ott, a rendőrök szeme láttára vitték ki Hadházyt és Bernit!
2018. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

TE miről beszélsz? Ugyanazt mondod, mint én!

Kivitték, akkor UTÓLAG miért kellett volna bemenni intézkedni?

Különösen annak tükrében, hogy amikor valaki bent sivalkodott, hogy "Rendőr, rendőr!" az ajtó nyitva volt, a rendőrök ott álltak és meg sem mozdultak. Nem akkor kellett volna bemenni?

Miről akarsz meggyőzni? Csak azt mondom, amit a videón láttam. Nézd már meg a linket, amit az 1-es feltett!

2018. dec. 17. 21:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Jogsértés volt az, hogy a képviselőket kivitték az épületből. Közben a rendőrök csak álltak, és néztek. Én erről beszélek.
2018. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!