Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem vagyok fideszes, akkor...

Ha nem vagyok fideszes, akkor külföldi lefizetett Soros bérenc vagyok?

Figyelt kérdés

2018. dec. 17. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Igen! Ez a kormány álláspontja!

A Fideszes választó polgárok, főleg itt Gyk-n lakó része, csak annyit mondana, hogy beszívott soros gyerek, balproli lipsi, tüntiző meg majd mindjárt jönnek aztán megmondják még mik! ;)

2018. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelműen. Népellenség.
2018. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen az vagy.
2018. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem feltétlenül. Én sem vagyok az.
2018. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Én is ma jöttem erre rá.
2018. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Igen.

Én is csak pár napja döbbentem rá, hogy a fideszesek szemében én is egy sorosista migráncspárti libsi vagyok.

Pedig amúgy nem.

2018. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lazy Lover ***** válasza:
82%
Az vagy :-D az ellenzék már volt minden lassan pedofil ember hús evő zombik leszűnk B-)
2018. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak, ha migránsbarát vagy mellette.
2018. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lux morulus ***** válasza:

Nem kell pártosodnod ahhoz, hogy meglásd mi szolgálja a hosszú távú érdekeidet.


Azt meg csak; jobb esetben te tudod,- meg aki adta- hogy kaptál e pénzt ilyen szolgáltatásért, akár fizetés megnevezéssel is.



Tehát nem pártra megy a játék, hanem a jövőnkre.


A baloldal, nem liberális. Soros, nem liberális. A liberális szó ismeretében,- mélyebb jelentésében- csak a odáig jutottak ezen nézet képviselői, hogy a személyes szabadság, szabadelvűség.


Kétlem, hogy volna itt olyan, aki ennek a két szónak a valódi értelmét, mondanivalóját, ki tudná fejteni, akár csak 0,5-3 oldal terjedelemben is.


A fiatalok zömének ott ki is merül a tudása- és ezzel a szülői kötöttségektől, szabadulni akaró, az önállóság csalfa csapdájában vergődő hurok fogta madarak lesznek-, hogy "személyes szabadság". Többet sem tudni; gondolkodni meg pláne, nem tartanak szükségesnek.


De jó is volna, ha ifjainkba a bölcsességet is beleplántálhatnánk, nem csak a rántott húst.


Egyszerűbb lenne az élet, és nem esnének csapdájába a szavakat, eszméket degradáló, elferdítő, lebutító, gerinctelen, emberszerű teremtményeknek, akik kihasználva őket, sütögetik a pecsenyéjüket.


Vajon hányszor kell még ezt, végigélnie, végignéznie az embernek?

2018. dec. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!