Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha neked annyira nem tetszik...

Ha neked annyira nem tetszik a Fidesz, melyik pártot szeretnéd a helyében látni?

Figyelt kérdés
Egy pártot nevezz meg légyszíves,és indokold meg miért.Én azt mondom,hogy maradjon csak szépen a Fidesz,mert a többi párt arra se alkalmas hogy egy várost vezessen,semmi jót nem nézek ki belőlük,de kíváncsi vagyok mások hogy látják.
2018. dec. 18. 02:49
1 2 3
 1/28 mindentudó99 ***** válasza:
82%
Ilyen esetben nem fogok senkire szavazni. A fideszre már nem. Eddig rájuk szavaztam. De más pártra se. Nincs most nekem tetsző.
2018. dec. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
43%

Én az MSZP-t leginkább azért,mert mindenki számára ingyemessé tette volna az első diploma megszerzését és bővítette volna a felvehető emberek létszámát.

De az oktatás helyreállítását a többi párt is megcsinálta volna.

A továbbtanulás és a munkavállalás szempontjából is akkor jártam volna jobban,ha nem a Fidesz nyer.Ez a túlóratörvény is felháborító.


Leírtam miért,ez a pontos oka.Le lehet pontozni.Az igazat írtam.

2018. dec. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Szerintem már így is sok a diplomás,meg mindenki diplomát akar.Az egyszerűbb munkakörökben pedig alig van lassan ember.Munkaerőhiány van,így nem kell bővíteni a felvehető emberek létszámát szerintem.
2018. dec. 18. 03:54
 4/28 mindentudó99 ***** válasza:
72%
Ez igaz de akkor se döntheted el te hogy valaki diploma helyett bolti eladónak menjen mert abból van hiány.
2018. dec. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
34%
egy koalíciót. Méghozzá a jobbikkal vezetve.
2018. dec. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
40%
DK, Gyurcsány miatt. Ö volt az ország ez ideáig legjobb miniszterelnöke.
2018. dec. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
38%

Mindenképpen a legnagyobb Soros bérencekre, a Momentumra. Fiatalok, szimpatikusak és jófejek.

Eddig én is a fideszre szavaztam de soha többé.

2018. dec. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
18%

Ennél még a Kétfarkú Kutyapárt is jobb lenne, csak gondolj bele, hogy milyen éles szemmel meglátják, hogy hol kell tenni valamit.

A Momentum kezd feljönni, és ők még nem járatták le magukat.

Kár, hogy a Jobbik szétesett, pedig bennük még volt potenciál.

De én már Gyurcsányra is előbb szavaznék. Mondjuk én a kezdetektől úgy voltam, hogy bárkire, csak a Fideszre ne, mert itt diktatúra lesz. Azóta is várom a bocsánatkérést azoktól, akik az előző választások előtt ezért lehülyéztek.

2018. dec. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
35%
Én már úgy állok, hogy szinte mindegy, csak jobb lehet. Ha nem adunk esélyt más pártoknak sose tudjuk meg, mi lakozik bennük.
2018. dec. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%
Én őszintén szólva szinte bármelyik parlamenti pártot szívesebben látnám. Inkább az a kérdés számomra hogy mitől olyan rettentően alkalmas a Fidesz? Utálnak minket a saját gazdasági uniónkban (csak nem tudnak mit kezdeni velünk), a régiónkhoz képest leszakadóban vagyunk (a szlovák nettó átlagbér sokkal magasabb mint a magyar, pedig régen fordítva volt). Gátlástalanul korruptak (egy pár milliót rejtő nokiás doboz nem egy kategória azzal amikor M. L. felvásárol egy fél megyét), és arrogánsak / cinikusak (kérdésre válasz -> "boldog karácsonyt", "csicska párt vagyok", stb.).
2018. dec. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!