Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha neked annyira nem tetszik...

Ha neked annyira nem tetszik a Fidesz, melyik pártot szeretnéd a helyében látni?

Figyelt kérdés
Egy pártot nevezz meg légyszíves,és indokold meg miért.Én azt mondom,hogy maradjon csak szépen a Fidesz,mert a többi párt arra se alkalmas hogy egy várost vezessen,semmi jót nem nézek ki belőlük,de kíváncsi vagyok mások hogy látják.
2018. dec. 18. 02:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
7%
#19 A Jobbikra is ezt mondtátok, aztán mostanra már ők is elvtársaitok lettek.
2018. dec. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
57%

Az április országgyűlési választáson abban a reményben adtam le a voksomat a Magyar Kétfarkú Kutya Pártra, hogy megszerzik a szavazatok jól megérdemelt hétnegyedét. Sajnálattal vettem tudomásul, hogy a magyar emberek nem kérnek az ingyen sörből és az örök életből. Engem ez nem csüggeszt el, továbbra is rájuk fogok szavazni, hiszen egyrészt fejlődhet a választópolgárok belátási képessége, másrészt tök cuki a logójuk.


Egyébként ingyen sörrel és örök élettel nemhogy egy várost, egy galaxist is lazán el lehet vezetni, ezt szeretném a kérdező figyelmébe ajánlani.

2018. dec. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
29%

#21

Nem teljesen értem a többesszám apropóját, mert csak a magam nevében írtam, ezért remélem nem tartasz hatökörnek.

Ha valakik akkor azt mondták a Jobbikra, jogosan is tehették. Eléggé úgy tűnik, hogy a "Mi hazánk" mozgalom főbb emberei voltak a Jobbik fideszhez közelebbi szereplői. Elég megnézni Volner legutóbbi böfögését, hogy milyen haragra gerjedt a fidesz ellen tüntetőkkel szemben.

2018. dec. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
A magyar népet.
2018. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"nehezen tudom elképzelni még a következő választásnál is,hogy valamelyik letarolná."


Ez így van, kérdező. Létezik olyan jelenség hogy az emberek jobban szeretnek az esélyesre szavazni hogy aztán együtt örüljenek a győzelemnek (akkor is ha nem tudatosan csinálják), de ez nem racionális hozzáállás. De mint mondtam igazad van, valószínűleg a Fidesz még jó ideig kormányon lesz, ha az ellenzék hajlandó összefogni akkor a 2/3 könnyen megakadályozható, de ennyi...

2018. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Most bármit írnék, bármelyik pártot: lenne, aki nem fogadná el.

Az emberek többsége kiáll egy-egy párt mellett és azt vallja, hogy csakis az a párt legyen a abszolút uralkodó. Most éppen a Fidesz az, amelyik betölti ezt az "abszolút uralkodó párt" szerepet.


Ezzel szemben az lenne az egészséges, ha meglenne az egyensúly.

Mindegyik oldalra ugyanolyan szükség van és legyen közöttük egyensúly. Ezt egy jól, pártatlanul megalkotott választási és határozat/törvény megszavazási rendszer (amibe gyakran be lennének vonva az állampolgárok is) tudná garantálni. Ezt összefogás nélkül nem lehet elérni. Azért is nehéz, mert az emberek mindezt nem látják be, ennek miértje a válaszom elején van.

2018. dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
21%

#23 Ajánlom figyelmedbe a pártelnök, Toroczkai véleményét is az ügyben. Természetesen a kuruc.info kivételével sehol sem közölték le.

[link]

[link]

[link]

2018. dec. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, hanem Soros György urat személyesen.
2018. dec. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!