Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a alapján lehet megállapíta...

Mi a alapján lehet megállapítani, hogy egy NGO (vagy szervezet avgy személy) Soros-támogatással működik?

Figyelt kérdés

Nap mint nap hallani különböző kormány szócsöveken, hogy mennyi mindenki Soros párti. Engem csak az érdekelne, hogy mi alapján lehet ezt eldönteni, tehát konkrét forrásokat szeretnék kérni, ahol meg van ez magyarázva.( az origos "Soros által pénzelt XY-t" jellegűeket nem tekintjük annak).

Nem feltétlen csak Magyarországra vonatkozóan



2018. dec. 19. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Soros György helyében olyan pereket indítanék bárki ellen aki rólam hülyeséget terjeszt, hogy döngölt padlón élje le a hátralévő boldog karácsonyokat!
2018. dec. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Egy mondatban válaszolnék: a mai helyzet, amikor a Soros-ösztöndíjas Orbán Viktor minden alap nélkül lesorosbérencezik mindenkit, akinek semmi köze ugyan Soroshoz, ám nem szereti eléggé Viktort és az ő politikáját, az egy kicsit olyan, mintha eljönne közénk egy zöld marslakó, egy jó alapos agymosásnak vetné alá emberi híveit, majd azt kiabálná a többi emberre, hogy hajrá, számoljatok le velük, mind marslakó, nézzétek csak, milyen zöld a pofájuk!
2018. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A civil szervezetek általában feltüntetik támogatóikat (részben ugye erre törvény is kötelezi őket). Sőt, a Soros-alapítvány eleve felsorolja nyerteseit:


[link]

2018. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy lista kiindulásképp:

[link]

2018. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Nap mint nap hallani különböző kormány szócsöveken, hogy mennyi mindenki Soros párti. "


Magyarországon leginkább a Soros által taníttatott Orbán a Soros-párti. Ha én lennék Soros, és rólam hazudozna ennyit egy seggdugasz, és a hazugságainak csak a tizede igaz lenne, akkor az egész országát tönkretenném pillanatok alatt. Megvan a pénze hozzá... Persze ha az én engedélyemmel/utasításomra csinálná, az nyilván más kérdés...

2018. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Az a gyanús ami nem gyanús. A kémek nem úgy dolgoznak, hogy gyanút keltsenek. mondta Virág elvtárs. Ezekkel a soros ügynökökkel is nagyon vigyázni kell. Állampolgárnak álcázzák magukat.
2018. dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!