Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tisztességes és intelligens...

A tisztességes és intelligens baloldali szavazók, hogyan tudták feldolgozni Kunhalmi Ági tűzzáró ajtón nyújtott produkcióját?

Figyelt kérdés

Hová lehet ezt még fokozni?


https://www.youtube.com/watch?v=RwsrmE0ziaE


2018. dec. 20. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem érdekel.Akkor is rájuk szavazok.Ennyi.
2018. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Az egyes őskomcsi. Ő még akkor is a maszopra szavazna, ha maga Kunhalmi szarna bele szájába.
2018. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Nem vagyok baloldali. Se a másik. Szörnyülködtem. " undorítónak találtam ". IQ az nem sok van nekik.

Szereplési vágy, szeretnek a középpontba lenni, mi másért mentek oda be.

Ott ahol van a régi nevén : porta szolgálat, ott bizony csak a folyósóig jöhettek. És kap egy " vendég " névvel ellátott kis táblát.

( dolgoztam ilyen helyen. sőt volt olyan üzem aminek van minta boltja. és bizony ott is csak akkor engedtek tovább, ha felírták a nevét a " vendégnek ". Az árut be kellett mutatni, a blokkal együtt. mit képzelnek magukról? azért mert képviselők, szabályok nekik is vannak. illik betartani ).


Hogy gondolták csak úgy engedély nélkül bemhetnek.

Jja és miért nem mentek a többi tv székházhoz???

Rtl, TV 2, hírtv, atv. ( melyiket hagytam ki?? )

Bármelyik tv - hez előzetes tárgyalás után biztos szót kapnak.

2018. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem igazán tud zavarni. A Fidesz akkor is ezermilliárdokat lop tőlünk és kizsákmányol, ha Kunhalmi zsonglőrködni kezd.
2018. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
A gyakorlat rosszul volt kidolgozva, valamint a talajfogás is elég bizonytalan volt. Összességében legfeljebb 3 pontot érdemel a 10-ből.
2018. dec. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

Bangóné alakítása még ennél is gázabb: https://www.youtube.com/watch?v=t4eioPQQT_Y

Ameddig a bohóc MSZP-sek nem takarodnak el végleg addig marad Orbán a nyakunkon.

2018. dec. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg gáz ez a jelenet, annyira xar, hogy vicces, én legalábbis jót röhögtem rajta. :) Tudod, csak a fideszesek vannak úgy bekötve, hogy Orbán Viktort és az ő nyaloncokból álló csapatát szent emberek gyülekezetének gondolják, akiken még viccelődni sem illő dolog egy hívő keresztény embernek. Mi, baloldaliak pontosan látjuk, hogy mennyire gáz az ellenzék is, és tudjuk, hogy aki politika közelébe kerül, annak nagyjából 90-95 százalékban nem lehet elhinni, amit nyilvánosan állít. Nincsenek illúzióink a hatalom, a politika természetével kapcsolatban, de annyit legalább elvárunk, hogy senki ne rendezzen be magának egy keleti típusú féldiktatúrát Európa közepén. Ezért szavazunk oda, ahova.
2018. dec. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon könnyen, ezerszer inkább szavazok egy műeső Kunhalmira mint egy hájas rusnya pofáját kinyitó tolvaj zsírdizsnó fideszesekre. lásd rezshiszilárd


kérdezhetünk mi is?? a fideszesek hogy tudják feldolgozni a soros,migráns,soros színvonalú kommunikációt?

2018. dec. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Alex Fly ***** válasza:
75%
Fel vagyok háborodva. Egy jogállamban vagy demokráciában elképzelhetetlen kenne, hogy pár csuricsősz ilyen magatartást engedjen meg magának érvényes mandátummal rendelkező parlamenti képviselők -és rajtuk keresztül az általuk képviselt több millió választópolgár- ellen.
2018. dec. 21. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha az exeszájzbúúk 10 pont akkor ez legyen 7.


És akkor a káposzta is megmarad :DDD

2018. dec. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!