Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gondoljátok, hogy az...

Nem gondoljátok, hogy az lenne a tisztességes, ha csak olyan képviselők, politikusok vehetnének részt ezen a tüntetéssorozaton, akiknek 2006-hoz semmi közük nem volt (akkori vezetés)?

Figyelt kérdés
Nekem szimpatikus lenne ez az egész, de mégsem az, mert nem értem, mit keresnek ott olyan emberek, mint Gyurcsány Ferenc, Vadai Ágens és társaik. Miért nem tisztítják meg magukat a tüntetők ezektől? Hiszen lejáratták már magukat politikai értelemben, pláne nem tiszta a kezük és abszolút nem hitelesek. Szerintem sokan ezek miatt a .... miatt nem csatlakoznak. És ne mondjátok, hogy kell a kormányváltáshoz, mert egy rosszat nem úgy kell leváltani, hogy összefogunk legalább olyan rosszakkal, hanem tisztakezű erővel.
2018. dec. 18. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Ebben is van igazság, de az összes olyan "ellenzéki" politikus, aki most ennek a fantasztikus bohóc parádénak az élére állt ,mint hiteltelen, ha a jól belegondolsz ( Hadházy, Vadai, Varjú, Kunhalmi, Szél, Tordai...mind vicc kategória)
2018. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Attól, hogy ők ott vannak, és a tömeg megtűri őket, még nem jelenti azt, hogy azt akarják hogy, ők legyenek kormányon.



A jelenlegi rendszert (szerintem) mindenkinek jogában áll ellenezni.

2018. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

“Attól, hogy ők ott vannak, és a tömeg megtűri őket, még nem jelenti azt, hogy azt akarják hogy, ők legyenek kormányon.“


Hát persze! De aközmédiában meg a közvéleményben miattuk kering az hír, hogy Soros áll a tüntetések mögött.........

2018. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem! Nem gondoljuk. " Hiszen lejáratták már magukat politikai értelemben, pláne nem tiszta a kezük és abszolút nem hitelesek" Talán ha ezt részletesebben kifejtenéd, de Fideszes blabla nélkül. Esetleg arra is kitérhetnél, hogy te hogy' látod, értékeled a 2006-os történéseket?
2018. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Nálam is a kutyapárt a nyerő.

Vagy nekik is van "múltjuk"?


De szavaznék Hitlerre vagy Sorosra is, ha megígéri, hogy kevesebbet lop, mint a Vitya.

2018. dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#3! "De aközmédiában meg a közvéleményben miattuk kering az hír, hogy Soros áll a tüntetések mögött........." Ezt a hülyeséget? A közmédiában azért mert pártunk és kormányunk (a föG vezetésével) kiadta nekik utasitásban, hogy ezt kell szajkozni. A közvéleményben nem tudom kering-e, én nem hallottam. Lehet, hogy másik közvéleményben "forgunk"!
2018. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

# 6

Ezt a közvéleményben is igen! Nézd meg az összes Kunhalmi ajtónak futó videóit Youtube-on, mik a hozzászólások...

Mindez az MSZP-nem köszönhető, kormányrészről abszolút támadható pont! Erre már csak egy Soros szöveg kell/kellett és a köztévén nevelekedett szépen be is kajálják/kajákták!

Mérgező az MSZP és a ténykedése!

2018. dec. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 3/7 Időpont ma 12:02


S akkor mi van, ha az megy a Fidesz közeli propagandában hogy Soros zsoldosai tüntetnek?


Nehogy már a Fidesz bulvár elvárásainak akarjunk megfelelni.

2018. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

“Ezt a közvéleményben is igen! Nézd meg az összes Kunhalmi ajtónak futó videóit Youtube-on, mik a hozzászólások...”

Ugyanakkor nézd meg a többi ellenzéki politkus videója alattiakat is! Ott sem fényesebb a helyzet. Tele van a kormánypárti agymosott média hozzászólásokkal...

2018. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na pont ezzel járatta le magát az ellenzék...Az egész cirkuszt ők meg a média generálja...Ezzel csak egy kövi választási győzelmet adnak a fidesznek h aztán mondhassák micsoda diktatúra.A normális kis ellenzéki pártoknak lett volna 4évük be ismerni h hiba volt a fent felsoroltak közül bárkivel is szóba állni és építeni a saját programáját és renoméját.Illetve elkezdeni dolgozni...Nem azért ellenzék h mindent amit a kormány csinál meg támadjon.Akik a parlamentben vannak eggyüt kéne mind dolgoznia és tökéletesiteni a rendszert.Elvileg minden párt más más ideológiát képvisel igy lehet megoldani h ne csak mondjuk szélső jobbos intézkedések történjenek mert ugye vannak baloldaliak meg liberálisok meg keresztény demokraták meg tököm tudják.A rossz döntéseket persze lehet támadni de azért voltak olyan dolgok amiket kis együt müködéssel meg lehetett volna oldani h az fsza legyen.
2018. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!