Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg csupán röhejesek...

Tényleg csupán röhejesek voltak az elmúlt napok tüntetései a FIDESZ szempontjából?

Figyelt kérdés
Az Echo Tv-ben néztem, hogy a fideszes holdudvar hogy reagál a tüntetésekre és az MTVA székházban történtekre. Úgy reagáltak, hogy végig röhögtek 50 perces műsorokat. Megadja Gábor például azt mondta, hogy sose szórakozott még ilyen jól. A hasukat fogták az ajtóról visszapattanó Kunhalmi Ágnes vagy a földön fekvő Hadházy Ákos láttán, és az utcán tüntetőket is szerencsétlen, szánalmas és röhejes figuráknak láttatták. Tényleg csak ennyi volt az ő szempontjukból ez az egészés most sincs mitől tartaniuk?
2018. dec. 22. 10:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Persze. Mitől lenne?
2018. dec. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%

az egész olyan bangónés...

https://www.youtube.com/watch?v=nXpBSoZhoHg

- mutatni a világnak, hogy itt milyen szörnyű fasiszta diktatúra van - mindeközben mindenki tudja, hogy nincs, csak meg akarják szerezni a hatalmat, ráadásul olyan konglomerátumban, hogy borítékolható, hogy azonnal egymás torkának ugranának. Szomorú, hogy nincs értelmes ellenzék. És nem, ezen nem fog segíteni, hogy ha most lepontoztok. Kár, hogy a kritikát sem képes senki meghallgatni az ellenzékben. Nincs egy értelmes ember, akire rábízhatnánk az ország vezetését.

2018. dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le a 2-es válaszolót, mert eddig én is így gondoltam. De most, hogy így testközelben együtt küzdött a DK-tól a Jobbikig mindenki, nem hoz ez semmi változást? A Klubrádió politológusai szerint igen. De ebben nagyon nem vagyok biztos.
2018. dec. 22. 10:20
 4/18 anonim ***** válasza:
36%

Miért? Neked milyen érzéseid vannak ezeket a videókat nézve?

Nem az egyes részekre gondolok, mint pl. látni földön fekve a tarkóra tett kézzel az embereket, hanem összességében, együtt Bangónénak azzal a mondatával, hogy milyen nagyon "jó" kép lenne ha lefeküdnének a földre és tarkóra tennék a kezüket - vagyis hogy tudod, az egészet csak ők találták ki és színjáték volt a te átverésedre, megvezetésedre?

A fidesz számára ez tényleg csak nevetséges és szánalmas.

Azonban ellenzéki szavazóként engem mélységesen sértene, hogy a képviselőim ennyire hülyének néznek, hogy ilyennel át akarnak venni, ennyire nyilvánvalóan hazudni akarnak nekem. Téged nem háborított fel?

2018. dec. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
4%

Az!

A kormány dolga az ország védelme Soros ellen!

[link]

2018. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 hájaaa ***** válasza:
44%
Néhány év és ezek az emberek süllyesztőben lesznek. Egy diktatúra sosem tartható fenn huzamosabb ideig, főleg nálunk. Így hogy már minden hatalmi ágat saját maguknak tudhatnak (különbíróságok), minden akadály elhárult és nyugodtan lehet vegzálni a népet is jóval erősebben és keményebben. De eljön az idő mikor majd visszatekintünk erre az időszakra és minden fidesznyik üldözve lesz, mint annak idején az SS tagok. És ti hívők is előlesztek véve, mert a szomszéd tudni fogja h ti bizony kiket támogattatok. Most még örültök a fasiszta gondolkodásnak, mert épp teret nyer ez a gondolkodás, de sok időtök már nincs.....
2018. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

"De most, hogy így testközelben együtt küzdött a DK-tól a Jobbikig mindenki, nem hoz ez semmi változást?"


Sajnos összenő, ami összetartozik. Az a párt, ami egy lapon mutatkozik az MSZP-vel és DK-val, számomra leírta magát. Ki kellett volna vetniük magukból a söpredéket. Akkor a székház "ostrom" sem fulladt volna komédiába, ha nem fogyatékosokkal és hazaárulókkal karöltve mennek oda.


Az ellenzéknek fel kellene fognia végre, hogy ha változást akarnak, akkor az első lépés, hogy el kell zavarni azokat a pártokat, amik a Fidesz hatalmát biztosítják évről évre: az az MSZP és a DK. A történelem pöcegödrében a helyük, nem pedig a tüntetéseken!

2018. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Valószínűleg csak röhögnek a tüntetéseken.

Addig röhögjenek, amíg tudnak, mert úgyis sírás lesz a vége.


De biztos, hogy ismerik azt a nem dakota mondást, mely szerint "Hamu alatt izzik a parázs".

2018. dec. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
Diktatúra 40 évig volt. A komcsik alatt. Ez nem az. Ha az lenne, ti már sitten lennétek.
2018. dec. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
74%

Ha begyöpösödött fideszes lennék, bizotos jókat röhögnék minden origós cikken. Mondjuk így is, csak másképp.


" az utcán tüntetőket is szerencsétlen, szánalmas és röhejes figuráknak láttatták"


Mondjuk ezzel én is így vagyok, amikor az ún "béke"menetet látom. Szánalmas és röhejes figurák, akik néhány szájukba adott mondatot mondogatnak, mint a szektások.

2018. dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!