Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti hogyan reagálná...

Fideszesek, ti hogyan reagálnátok, ha olyan bankjegyeket kapnátok vissza, melyeken O1G felirat van?

Figyelt kérdés

Szerencsére egyre többen üzennek ilyen módon, ezáltal terjesztve az igazságot.


Azonban megfordult a fejemben, hogy a fideszesek miként reagálnának, hiszen a legközelebbi fizetés alkalmával azt is hihetik, hogy ők írták rá.


2018. dec. 23. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem még a Google kereső is "o1g" súgó ajánlatot hozott másodikként fel, amikor még nem is gépeltem semmit, csak belehelyeztem a kurzort a keresési mezőbe. Tényleg eléggé terjedhet ez.
2018. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
1 es te informatikus zseni nem lehet hogy a te keresési előzményeidre reagált az algoritmus...😮
2018. dec. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Annyit szólnék, hogy rühes fidesz!
2018. dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem, sosem kerestem rá semmi ilyesmire, épp ez a furcsa. Teljesen üres volt az előző keresési lista egyébként is, mivel új telefont (karácsonyi ajándék-ot) teszteltem, hogy működik-e rajta a net. Erre mit hoz fel segédletnek a kereséshez? Orbán egy ge*ci rövidítését. Felnevettem :D
2018. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Tök analfabéta lehetsz.

2018. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Be voltál jelentkezve a mail címeddel már akkor úgy korrigál az algoritmus. Nekem pl uhdtv meg lg meg hasonlókat sob fel.
2018. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a bolti telefonon ami be van kapcsolva és nem a te email címeddel akttintash nem fog semmi ilyet kifobni.
2018. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

"Szerencsére egyre többen üzennek ilyen módon, ezáltal terjesztve az igazságot."


Orbán Viktor a szó szoros értelmében nem g.e.ci, a g.ec.i az Orbán Viktor péniszéből jöhetne ki.



Én a Fideszre szavaztam áprilisban duplán is. Viszont megértem az emberek haragját és jogosnak is tartom. Viccesnek találnám ha valaki olyan bankjeggyel fizetne, viszont ha azzal fizetnék akkor szerintem zavarna, bár én inkább kártyával szoktam fizetni.

2018. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Only one genius? wtf?
2018. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9 Az se jobb:

[link]

2018. dec. 23. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!