Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyre több nyugat-magyarország...

Egyre több nyugat-magyarországinak kívánnak "jó reggelt szomszéd"-ot a romák. A kormánynak miért nem érdeke megtartani az eredeti roma régiókat?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikket erről nem rég, hogy a polgármesterek el vannak hallgattatva, a telepítések meg lepel alatt folyamatosan folynak. De miért nem jó a szocializmusban kialakult természetes eloszlás? Miért nem jók a régen kialakult roma többségű régiók, miért kell olyan régiókba is betelepíteni a kormánynak őket, ahol eddig nem is éltek romák. Miért jó ez?
2018. dec. 23. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
A kormány úgyse tud az ellen tenni semmit, hogy a romák is oda mennek, ahol többet lehet lopni jaj akarom mondani dolgozni.
2018. dec. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Mert a kormány célja, hogy Magyarországból dzsipszilend legyen.
2018. dec. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem telepítenek senkit, mindenki oda megy, ahova akar.
2018. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Azért változnak az idők meg kell hagyni! Régebben még az volt a baj, hogy azt mondták:

"Ággyál má' egy ezrest" vagy az. hogy "ággyál mán cigit"

már az is baj, ha nem kérnek valamit, hanem neked kívánnak valamit. :-D

2018. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy folyik egy fajta telepítés, de ez van.
2018. dec. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó estét, magyarok!
2018. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálatos módon én nem tapasztaltam, hogy a cigány többségű falumból tömegével elmentek volna Nyugat-Magyarországra, vagy bárhová.
2018. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!