Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a Sargentini jelentésnek már nem olvasható a teljes és eredeti magyar szövege az interneten, csak egy erősen kiherélt változat, amiből pl. Tiborcz neve és az Elios is hiányzik?

Figyelt kérdés
Vagy 2 hete nekifutottam a szövegnek, Tiborcz neve szerepelt benne és az Elios cég is. De nagyon nehéz volt a szöveg (meg számítógépen olvasni sem könnyű, ha lapozni kell), gondoltam később még visszatérek rá. Sajnos nem mentettem le a szöveget. Ma újra nekifutottam volna, de már csak egy kiherélt változat található meg.

2018. szept. 24. 19:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Az EU oldalán fenn van.

Szóval miről beszélsz?

2018. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pontosan hol ?
2018. szept. 24. 19:29
 3/17 anonim ***** válasza:
Pontosan ott van, ahol eddig.
2018. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 tgt ***** válasza:
76%
2018. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2018. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%

#6 vagyok:


A #5 által adott pdf nem stimmel!

QRVÁRA NEM AZONOS TARTALMÚ AZ ENYÉMMEL!

2018. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%

a csatkai szuzmaria aldja meg Prof.Dr.Orban Viktor Szent oroszlanszivu rettegett dzsingisz kant!


sarcasm off:


amugy ti komolyan paranoiasok vagytok,minden nap valami orbifobia,orbi ugy orbi ugy,fidesz igy fidesz ugy..


de jo nagy pofara esesed lett kerdezo ezek szerint,ha meg mindig ott van az EU oldalan.


Istenem milyen jo hogy mar hosszu evek ota lexarom a politikat mert teljesen mindegy az orszag atlagemberenek,meg a szegenyeknek.

2018. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
gyökerek ezek.
2018. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

#6 vagyok:


Paranoiás lennék?

Legalább az ujjad emeld meg, és klikkelj már rá a két linkre!

Egyszerre két különböző Sargentni jelentés?

Hogy az Isten ba..ná meg a fideszes disznajait!

2018. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 tgt ***** válasza:
46%
A tiéd nem a teljes jelentés, hanem egy kivonat, 26 oldal. A magyar nyelvű a teljes, 68 oldalas.
2018. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!