Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják azt a fideszesek...

Miért mondják azt a fideszesek hogy "legalább karácsonykor ne gyűlölködjünk" mikor ők egész évben azt csinálták?

Figyelt kérdés
sorosozás, migráncsozás, euzás, stb. Mindenki soros bérenc volt aki nem értett velük egyet. Hogy is van ez?
2018. dec. 24. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Az ellenzék ugyanezt csinálja, csak már nincs meg hozzá a kellő médiafelülete. Amúgy karácsonykor egyetlen jóérzésű ember sem gyűlölködik, függetlenül attól, milyen a világnézete. Ezt a kérdést pedig neked sem ártott volna az ünnepek utánra időzíteni, de hát nem bírtad ki...
2018. dec. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Mert gyűlölködni csak nekik szabad.
2018. dec. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Ez úgy van, hogy a te kérdésed is legalább annyira kötekedő, provokáló és általánosító, mint az általad beképzelt fideszes dolgok. Rengeteg fideszessel beszéltem már, és egyik sem hozza fel azokat a dolgokat, amiket te hazudgálsz ide össze. Áldott karácsonyi ünnepeket, és ilyen provokatív és valótlan igazságtartalmú kérdésektől mentes ünnepi időszakot kívánok neked, kérdező.
2018. dec. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

3-as. Én meg csak olyan fideszeseket ismerek, akik azokat a szavakat mondogatják, amelyeket a kérdező is.


Neked is boldog karácsonyt.

2018. dec. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

#4

Érdekes, egy nyakig fideszes nagyvárosban lakom (Debrecen), és ez valamiért senkinek sem téma. Szóval ha már hazudozik a kérdező, akkor legalább ésszel csinálná. Áldott karácsonyt neked is.

2018. dec. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Én vagyok a bizonyíték, hogy nem hazudik a kérdező. Illetve a fideszes ismerőseim.


Boldog újévet!

2018. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Én a Fideszre szavaztam áprilisban, viszont annyira akkor se szerettem őket, szóval nem tudom, hogy Fideszes vagyok e viszont én nem Sorosoztam, migránsoztam, EU-ztam gyűlöletből, maximum viccből. Nem hiszem azt, hogy aki nem Fideszes az Soros György embere. Azonkívül nem mondtam, hogy "legalább karácsonykor ne gyűlölködjünk". Viszont szerintem is jobb nem tüntetni Karácsonykor.


Boldog Karácsonyt! Ezzel nem Orbán Viktor utánzása a cél hanem tényleg ezt kívánom.

2018. dec. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gusztustalan ez a mentalitás.

Az év nem 2-3 napból áll,hanem a 365-366-ból,és nem csak olyankor kell gondolni másokra,emberséget tanúsítani,hanem az év minden napján.

2018. dec. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
Mert ilyenkor vannak szabadságon.
2018. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!