Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a kormány nemrégiben ismét sok milliárd forintot osztott szét sportra (határon túli sportra is) és egyházaknak?

Figyelt kérdés

72 milliárd forint került kiosztásra (forrás: Magyar Közlöny) amivel nagyrészt sportegyesületeket és egyházakat támogat a kormány (21 milliárd csak egyházaknak).

Miért nem a kórházakat/itthoni oktatási intézményeket támogatják?

Kormánypárti szavazók, titeket nem zavar, hogy a focicspatokat/egyházakat tömi a kormány, miközben értelmes dolgokra is költhetne?


2018. dec. 26. 16:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
A tolvajkormány megint hozza a formáját. Bárcsak felelnének azok is egyszer ezekért akik szavaznak rájuk.
2018. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

7. válaszoló Nekem az egyik ősöm is erdélyi és ezért is akkoriban igennel szavaztam amikor volt erről népszavazás. Azt tudod hogy 2010 előtt a fidesznek nem volt érdeke a kettős állampolgárság? Volt olyan fideszes amelyik akkor véletlenül elszólta magát erről egy nyilatkozatában. Mert tudták hogy új szavazóbázis és amelyik kormány megadja a kettős állampolgárságot akkor arra fognak a határon túli magyarok szavazni és nem tudnak majd nyerni 2010-ben? Össze kell adni az összes határon túlit és elég nagy szám jön ki ahhoz hogy szavazást döntsenek el. Annak is érdemes utánanézni hogy az akkori plakátkampány reklámcége kiknek az üzleti érdekeltségébe tartozott.

A fidesz arra játszott hogy nem szavazzák meg és majd ők fogják bevezetni a kettős állampolgárságot. Ez így lett mert amint 2010-ben megválasztották őket bevezették. Azután lett egy kis botrány abból hogy nem csak igazi magyarok kaptak kettős állampolgárságot hanem fideszesek pénzért árulták olyanoknak akik soha nem voltak magyarok de még az őseik sem. Ez a szégyen mert így visszaéltek vele.

Mi határon inneni magyarok tudjuk hogy nektek határon túliaknak is szükségetek van támogatásra. De nem biztos hogy ilyenre. Mint ahogy szokták most is az van hogy adnak is meg nem is.

2018. dec. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem azzal van bajom, hogy egy országba olyan emberek szavazhatnak, akik nem élnek ott.

6 évet voltam kint, és nem szavaztam, mert úgy éreztem nincs hozzá jogom. A következményeit nem én viselem.

2018. dec. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagy tételben játszik, nem krumplit osztogat a szavazatok megvásárlásáért. Ezért volt neki fontos ne csak Magyarországon élők kapjanak szavazati jogot. Arra lennék kíváncsi, akkor is tömné-e őket pénzzel, ha nem lenne szavazati joguk azoknak akik nem Magyarországon élnek.
2018. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!