Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a kormány nemrégiben ismét sok milliárd forintot osztott szét sportra (határon túli sportra is) és egyházaknak?

Figyelt kérdés

72 milliárd forint került kiosztásra (forrás: Magyar Közlöny) amivel nagyrészt sportegyesületeket és egyházakat támogat a kormány (21 milliárd csak egyházaknak).

Miért nem a kórházakat/itthoni oktatási intézményeket támogatják?

Kormánypárti szavazók, titeket nem zavar, hogy a focicspatokat/egyházakat tömi a kormány, miközben értelmes dolgokra is költhetne?


2018. dec. 26. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Muszáj hergelni a népet?
2018. dec. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Lazy Lover ***** válasza:
90%
Szerintem ez csak pénzmosás volt
2018. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1-es, nem tudom. Kérdezd meg a kormányt, miért csinálja.
2018. dec. 26. 16:45
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Egyházaknak még csak hagyján,de sportra nem lett volna szabad.
2018. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a listát és több ilyen sportegyesület valamelyik fideszes kezében van és vannak a listán olyan egyházi szervezetek amiknek nyomát se találtam. Ezzel csak lepapírozták azt hogy ez a pénz elvesztette közpénz jellegét. Erről valahogy még az ellenzéki sajtó se ír. Csak lehozzák hírként hogy mindenki azt gondoljon amit akar.
2018. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

"150 millióval lett gazdagabb az Árpád-házi Szent Margitról Nevezett Szent Domonkos Rendi Nővérek Apostoli Kongregációja"


Bazz. :D

2018. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Penzmosas. Csak toredeke jut el Erdelybe annak amit bereklamoznak. Bar jobban orulnenk ha meg az se jonne, es igy legalabb kevesebben utalnanak minket.
2018. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszett el a pénz, csak eltették a saját holdudvarukba. Mindig ez volt a módszer. Ha netán buknának, akkor a baloldal teljesen üres kasszával induljon, és bukjon bele. Ha meg ők visszajönnek, akkor ott van a vagyon a haveroknál, strómanoknál, lehet, hova nyúlni, ha majd valamiért kell.
2018. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8%
Ez semmi, a nagy veszteség a nyugdijasok utazása. Az végett áll romokban az ország.
2018. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Bizonyára ez a választók akarata is, egybehangzóan a kormány akaratával (2/3). Nem kell ehhez semmi kommentárt fűzni.
2018. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!