Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz készített egy lejárat...

A fidesz készített egy lejáratófilmet Gyurcsány Ferencről. Hogy értették benne azt a kijelentést, hogy Gyurcsányban minden megvan amit a jobboldaliak utálnak?

Figyelt kérdés

2018. dec. 29. 19:07
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
80%
Mèg mindig van lejjebb.....
2018. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Talán úgy, hogy Gyurcsányban minden megvan amit a jobboldaliak utálnak!

Azért én kiegészíteném, az is megvan benne, amit a (normális) baloldaliak utálnak.:)

2018. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Én ilyet inkább József Attilára mondanék. Szegény volt, lelkis, kedves, szentimentális, jószívű, szerencsétlen és érzelmes. Nincs semmi, amit egy jobboldali ember ezektől jobban megvetne és gyűlölne.
2018. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én baloldali vagyok, és nem utálom Gyurcsány Ferencet.

Én Orbán Viktor urizáló, rongyrázó politikáját utálom.

Tipikus jobboldali feudalista politika.

2018. dec. 29. 19:12
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Orbánról egy Gyűrűk Ura hosszát meghaladó filmet lehetne készíteni, a rossz tulajdonságairól, a bűneiről, illetve mi az amit minden jóérzésű ember utál benne. Csak értelmes (és gerinccel rendelkező) emberek ilyet nem csinálnak, a Fidesznek viszont se agya se gerince, szóval ők csináltak.
2018. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Éljen Feri a demokrata, vesszen Orbán, az elnyomó!
2018. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Én utálom Gyurcsányt és Orbánt, akkor én most mi vagyok?
2018. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7%
#7: Normális ember.
2018. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

z ilyesmit mindig úgy fogalmazzák, hogy bárki beleképzelhesse magát. Utálod, ha valaki lop? hát értsd így. Utálod, ha valaki szónokol? hát értsd így. Utálod, ha valaki szól, lopnak? Hát értsd így. A fontos, hogy képzeld bele magad, tehát úgy értették,ahogy szeretnéd.

Így soha nem fogod őket utálni. Bármit is tesznek.

2018. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!