Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van, hogy a magyarok...

Miért van, hogy a magyarok fanatikusan olyan pártokat támogatnak, akik nyomort hoznak az országra, míg az olyan pártoknak, akik színvonalas egészségügyet, oktatást, magas béreket, jólétet akarnak (pl. Párbeszéd) minimális a támogatottsága?

Figyelt kérdés

Én nagyon megszoptam azzal,hogy a Fidesz nyert.

Karácsony Gergely kibővítette volna a felsőoktatás férőhelyeit,kollégiumokat épített volna,nem kellett volna diákhitelbők fizetni a rohadt drága albérletet,sokkal többet kerestem volna,mert megemelte volna a béreket.Diplomával fogok így keresni nettó 120 ezret a közszférában.Karácsony Gergely nyert volna,kereshettem volna nettó 250-et.

Erte mit mond a Takács Zs meg a sok fideszes?



2018. dec. 29. 19:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%

"Karácsony Gergely kibővítette volna..."


Ha a kisegér farka hosszabb lett volna, az én mesém is tovább tartott volna.

2018. dec. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
30%
XD
2018. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%

Ezt olvastad? [link]

A 10. pontban van.

2018. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
A 9. pontban is. A 10. pontban az van ,hogy fogják meg a nyugger néniket.
2018. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12%
Hát de nem Karácsony nyert és mégis van színvonalas egészségügy, nagy jólét és nettó 250ezres bérek vannak, szóval ezt buktad trollocska.
2018. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%

"az olyan pártoknak, akik színvonalas egészségügyet, oktatást, magas béreket, jólétet akarnak"


Választás előtt ugyanez a kampánya a fidesznek, az mszp-nek, ez volt az szdsz-nek, az mdf-nek, mindenkinek, akinek volt valaha köze a kormányzáshoz. Miből gondolnád, hogy "akarásból" tett is lesz?

2018. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"Miből gondolnád, hogy "akarásból" tett is lesz?"


Onnan, hogy a magyarok egy része "fanatikus", a másik része meg hülye. A normálisabbak már leléptek és szarnak a politikára :)

2018. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
5. Csak a magánegészségügy színvonalas , de inkább az se. Ha 250 ezer átlagbér igaz lenne , akkor nem az utolsó helyen lenne a vásárlóerőnk. De ott van!
2018. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

A magyarok többsége reakciós. Ha ennyit tudsz, akkor mindent tudsz.

Gyűlölik és megvetik a fejlődést és a jólétet és mindent megtesznek, hogy minél jobban visszamenjenek a múltba, mert ott mennyire jó volt az élet a romlott, modern világgal szemben.

2018. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Erre csak ezt tudom mondani:


https://www.youtube.com/watch?v=Cj0fB5zpBd4

2018. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!