Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a rabszolgat...

Mi a véleményetek a rabszolgatörvényről?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok a népem mit gondol

2019. jan. 1. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ellenzem.

De, véleményem szerint, az egész magyar munkatörvénykönyv reformokra szorul.


Megnehezítették a szakszervezet alapítást és működést is.


Inkább a német, esetleg francia munkatörvénykönyvhöz kellene közelíteni és nem a kínai felé.

2019. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van ismerősöm aki már eddig is szopta.Bejelentették,hogy kötelező túlóra napokig,rá két hétre meg egy hét szabi,mert kifizetni ugye nem fogják.De amíg nincsen kőkemény pártfüggetlen szakszervezet akik kiállnának a dolgozókért és azonnal perre mennének ilyenekért,addig ezek megtehetőek,hogy rohadjanak meg.Mert ezzel le-szarják az olyasmit,hogy menni kell az oviba a gyerekért,vagy hogy együtt lenne a család.

A BKV-nál is úgy indult még tavaly a felvétel,hogy alá kellett írni 300 óra túlórát.Mondjuk ezt nem is értem,mert a vezetőknek kötelező a pihenő,elvileg nem lehetne agyonhajcsárkodni őket.

2019. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Én egyetértek vele. Fokozni kell a magyarországi kizsákmányolást, hogy minél előbb kiürüljön az ország.
2019. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Molyember ***** válasza:
89%
Tökéletesen jellemzi az országot: az uraknak kedvez, a szolgáknak kuss, és szép számmal vannak a szolgák közt olyanok, akik ennek tapsolnak.
2019. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ezt az országot nyugodtan le lehet írni. Még úgy Budapestet le lehetne választani és ott létre lehetne hozni egy normális vezetést, de az ország többi része rettenetesen 100 évvel ezelőtt tart agyilag és visszahúzza Budapestet is, ami még menthető lenne, ha függetlenedne.
2019. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet, így csökkenni fog a családon belüli erőszakok száma is, mert a sok túlóra miatt a családfő nagyon későn megy majd haza és nagyon fáradt lesz, nem marad energiája megverni a családját.
2019. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a szokásos Fidesz-intézkedés, annak minden átlagos jellemzőjével:

-Kib---ás az emberekkel

-Több meló ugyanannyi vagy kevesebb pénzért

-Több pénz marad az államnak amit lenyúlhat a fideszes banda (nyilván új adók jönnek majd, így amit a munkáltató megspórol azzal hogy ingyen csicskáztatja a parasztot azt majd ő is továbbfizeti)

-Nem volt szavazás róla hanem egymás között lezsírozták

-Ezt is egy olyan ingyenélő találta ki aki életében egy percet nem dolgozott ráadásul még diplomája sincs.


A fideszes törvények, jogszabályok esetében 100-ból 99-nél ezek mind teljesülnek, most sem volt ez másképp.

2019. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!