Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek sok tüntetés lesz...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek sok tüntetés lesz az évben?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Dehogy lesz az ellenzék ugyan úgy meg fog hunyászkodni ahogy tette most is
2019. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
... ráadásul menni fog ezerrel a médiacenzúra is a hangoskodók ellen.
2019. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
remélem nem,unalmas.
2019. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

"remélem nem,unalmas."


Szerintem meg nem unalmas, az ellenzéki képviselők megrendezett baklövései, hogy a kamerát is elfelejtik kikapcsolni stb szerintem eléggé szórakoztató.


Arról nem is beszélve hogy pár ezer ember hőbörgése miatt már forradalmat hirdetnek az online fórumokon amikor voltak kinn maximum 10 ezren. De sebaj a többit majd digitálisan oda szerkesztjük :D

2019. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
Felfoghatná már a csürhe hogy az Igazság nyert áprilisban, ez a mi országunk, ők nekik továbbra is kuss a nevük ;) Ha nem tetszik takarodjanak, ennyi ;)
2019. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
Szép lassan kifulladnak, ha csak nem hoz valami olyat intézkedést a Fidesz ami kiverné a biztosítékot. De jobb is a békesség!
2019. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Magyar Nemzethy Nem is tudtam, hogy ez csak a fideszesek országa. Én azt hittem, mindenkié (vagy legalábbis mindenkié kellene, hogy legyen).
2019. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
#5: Te valahogy nem érzed ezt a demokrácia nevű dolgot.
2019. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Elég valószínű. A jelenlegi Orbán kormány fennállása alatt eddig rekord számú tüntetés, gyülekezés történt, soha egy kormány nem produkált ennyi demonstrációt a rendszerváltás óta. Ez mint látjuk annyira kellemetlen egy olyan "jól teljesítő" és "támogatott", népszerű kormánynak, mint a Fidesz, hogy a gyülekezési törvényhez is hozzá kellett nyúlniuk végül.
2019. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

5-ös te kicsit fordítva ülsz a lovon. Jó hogy nem majd mindenki itthagyja a hazáját ahová született mert egy kleptomán törpe hatalomra jutott. Francokat. Menjél te ha akarsz.


A másik, ne döngessed a melledet a választási eredményekkel, mert az emberek fele sem szavazott a Fideszre, ráadásul úgy, hogy akik igen, azok közül sok nem is itt él (ukrán, erdélyi). Szóval a fideszesek vannak kisebbségben a nemfideszesekkel szemben.


És végül hogy a kérdésre is válaszoljak: én a sztrájkok sokasodásban bízok, remélem jó nagy károkat okoznak majd a gazdaságnak, hadd dőljön be a fidesz-rezsim végre, ideje volna már nagyon.

2019. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!