Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyire legyengült a...

Tényleg ennyire legyengült a jobbik? Szerintetek hány szavazó maradt valójában,

Figyelt kérdés
Én személy szerint a jövő évben megint a jobbikra tervezek szavazni. Úgy látom ,hogy ők az egyetlen megmaradt erős és jó ellenzéki párt. Nekem az mszp dk ne is jelenjen meg sehol már eléggé lejáratták magukat. A momentum túl gyenge és fideszbérenceknek tűnnek valamint túl liberálisok. Az lmp darabokban és egy nagy 0. A mi hazánk m. nekem már túl radikális. Úgy gondolom ,hogyha a jobbik tovább folytatná jelenlegi tevékenységét de semmiképpen nem állna össze gyurcsanyékkal tüntetni meg ilyenek összeségében nem lenne vele gond. Ezenkívül én örülnék Vona visszatérésének. Ti mit gondoltok? NER trollokat nem kérek köszi.

#választás #Jobbik #tüntetés #szvazat #jobbikmagyarorszagertmozgalom
2018. dec. 28. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Néhány füves egyetemista csőcselék.


Minden Tiszta Szívű Magyar Nemzeti Keresztény Konzervatív Tisztességes Magyar Ember a Fideszre szavaz!

2018. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nincs akkora gond a Jobbik háza táján, mint ahogyan azt a Fideszes médiában hangoztatják. Vannak még szavazói bőven.
2018. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2018. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
úgy kb az MSZP vel lehet egyenlő (szerintem). Több népszerű és meghatározó politikusai leléptek a jobbikból
2018. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%

"A mi hazánk m. nekem már túl radikális."

Pedig a Mi Hazánk semmi mást nem tesz, mint hogy folytatja azt az utat, amit a Jobbik még a középre (v. balra) tolódás előtt megkezdett, és ami sikeres volt. Kicsit furcsa, hogy számodra a jelenlegi, identitásválságban szenvedő Jobbik szimpatikus tud lenni. A szocik és a DK lehet, hogy lejáratta magát, de a Jobbik dettó! Nagyjából azonos a támogatottságuk.

2018. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Én is azt gondolom MSZP szinten lehet, vagyis inkább baloldal szinten. Pont kettéoszlik az ellenzék a baloldal és a Jobbik között végül is.
2018. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!