Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék tulajdonképpen...

Az ellenzék tulajdonképpen mit ellenez?

Figyelt kérdés
A növekvő béreket, szárnyaló gazdaságot, életszínvonal emelkedést? Netán a Magyar Nemzeti öntudat erősítését, országunk megvédését bevándorlóktól? Vagy a világon is kimagasló közbiztonságot, kórházak felújítását, oktatási rendszer reformját?
2019. jan. 2. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Én történetesen az olyan agyatlan embereket ellenzem, mint a kérdező is. Szerintem aki ilyen értelmi színvonalon tengődik, azokat nem szabadna internet közelébe engedni. Sőt akár a közre veszélyesek is lehetnek, érdemes lenne megfontolni elzárásukat is.
2019. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen agymosott trollokat mint te. Na meg azokat a dolgokat amik a kormány "politikáját" képezik úgy, hogy minden környező országban köztörvényes bűncselekménynek számítanak. (korrupció, sikkasztás, pénzmosás, hűtlen kezelés, hamis tanúzás, rémhírkeltés, jó hírnév megsértése, rágalmazás, piaci verseny tisztességtelen befolyásolása, befolyással üzérkedés, segítségnyújtás elmulasztása stb stb.)
2019. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem a Fidesztől nőtt a bevételem hanem a saját igyekezetemtől. Ha a minimálbért keresném akkor már levágtam volna az egyik kezemet hogy ott vérezzek ki. A gazdaság csak annyira szárnyal hogy mint vállalkozó látom hogy egyre fieztésképtelenebbek a cégek. Egyre többen tartoznak.

Felújított korházat láttam már a Fidesz előtt is. Akkor legalább felújítás után nem ázott be a tető. Az oktatási rendszerről most nem tudok nyilatkozni mert már 30-on felül vagyok. De abból ítélve vannak gondok ezen a téren is hogy a fiataloknak nem tetszik amerre haladnak a

dolgok.

Ha háború lenne én azért megnézném hogy mennyi "nemzethy öntudatos" húzná fel a nyúlcipőt. Gyaníthatóan azookban éledne fel a tettvágy akikről a "nemzethyek" nem is hinnék. A politikusok is azt keresnék azonnal hogy hova kéne bújni és hová kellene elrejteni a pénzt.

2019. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Azt, hogy senki nem kíváncsi arra, amit reggel délben este akarnak csinálni.
2019. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Azt ellenzik, hogy ők így kevesebb közpénzt lophatnak.
2019. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Én ellenzék vagyok és sokallom az egy főre eső Mészáros Lőrinc számát.
2019. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Mindent, ami a magyar embereknek jó és nem csak pár ezer budapesti belvárosinak.
2019. jan. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Semmit. Ez egy szalonellenzék, nem is akarnak kormányra kerülni. Az a feladatuk, hogy ne engedjenek független szervezeteket megerősödni, akik a Fidesz kihívóivá emelkedve valóban érdemi változást hozhatnának.
2019. jan. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 mindentudó99 ***** válasza:
80%
Kérdező kapcsolj el az M1-ről. Kezdeti agykárosodásod van. De még visszafordítható a folyamat.
2019. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Mindent amit a kormány csinált
2019. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!