Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten jobban gazdálkodnak...

Budapesten jobban gazdálkodnak, jobban fejlődnek a nem kormánypárti polgármesterrel rendelkező kerületek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Én a XV.kerületben lakom és régóta van már baloldali vezetés és semmi sem fejlődik. Mindenki hagyja itt a kerületet. Amikor 4 évig a fideszes volt, akkor fejlődött egy kicsit, utána viszaestünk :(


A DK-s polgármester szerint aggályos gyermekrendelőt, traumatológiát működtetni itt. Nincs szükség korházra sem. Járjunk újpestre. Na kössz :XD

2019. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

XX. kerület, MSZP-s polgármester. A közbiztonság évről évre csak romlik, koszosak, szemetesek a közterületek, lepukkant kinézetű a kerület, az értelmes fiatalok elköltöznek a kerületből, alacsonyak az ingatlanárak és folyamatosan csökkennek a kertvárosi részekben. Fejlődésről nem érdemes beszélni, mert nincs.

XIII. kerület, szintén MSZP-s polgármester. Élhető a kerület, javul a közbiztonság, az ingatlanárak is emelkednek, fejlődik a kerület.


Szerintem nem a polgármester kormánypártiságától függ, hogy milyen egy kerület.

2019. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

El ne hidd, amiket írtak.

Érdekes módon pont a 13. és 14. kerület az, ami a leggyorsabban fejlődik és a lakossága nő a leggyorsabban...

2019. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"El ne hidd, amiket írtak.


Érdekes módon pont a 13. és 14. kerület az, ami a leggyorsabban fejlődik és a lakossága nő a leggyorsabban..."


XIII = 13

XIV = 14

XX = 20

Én a huszadik kerületről írtam, hogy nem fejlődik és elköltöznek onnan az emberek. Kicsit bajban vagy a római számokkal, abban viszont egyetértek veled, hogy a XIII. és a XIV. kerület a leggyorsabban fejlődő kerülete között van Budapesten és sokan akarnak odaköltözni (az ingatlanárak miatt kevesebben költöznek oda mint amennyien akarnak, de ez magától értetődő)

2019. jan. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is 14 keres vagyok, szerintem ez egy abszolút élhető környék, folyamatosan javul a közbiztonság, nemrég sok térfigyelő kamerát is raktak ki.
2019. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!