Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem döbbenetes,...

Szerintetek nem döbbenetes, hogy naponta több ezer kiló élelmiszert semmisítenek meg ahelyett, hogy az éhezőknek adnák?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam ezt a riportot és azóta is csak hüledezek. Komolyan ilyen sátáni rendszerben élünk, hogy embereket simán hagynak éhen halni és közben több ezer kiló számra dobálják ki az ehető élelmiszereket a multicégek?


A riport: https://www.youtube.com/watch?v=fjU7bmqNrjY



2019. jan. 3. 21:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

1) Magyarországon azért nem halnak éhen emberek, ha sokaknál szűkös is az étkezés.


2) A cégek nem poénból dobálják ki az ételt, élelmiszerbiztonsági előírás.


3) Nem néztem meg a videót, de vannak erre szakosodott segélyszervezetek, akik együttműködve a cégekkel még időben eljuttatják a kidobásra szánt ételeket a rászorulókhoz.

2019. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

" Komolyan ilyen sátáni rendszerben élünk, hogy embereket simán hagynak éhen halni..."


Kérlek kedves Kérdező, tegyél már fel legalább EGY linket, ahol Magyarországon bárki is éhen halt!

2019. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%
A maszek kisboltok szerinted honnan anyagbeszereznek, ha nem a Metro, Tesco kukából?
2019. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire helytálló az a mit mondok, de szerintem az éhező afrikai országok valamilyen szinten tehetnek is arról, hogy éheznek. Lehet nem is kellene őket etetni, vagy ha már etetik, akkor az okokról fel kellene világosítani a nyugatot. Itt miért tudunk felesleget termelni? Kétlem, hogy mindent a környezeti hatások számlájára kell írni. Biztos, hogy nem csak a klíma miatt jobb itt az élelmezés.
2019. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%

"1) Magyarországon azért nem halnak éhen emberek, ha sokaknál szűkös is az étkezés."


Nem! Viszont legalább százan fagynak meg évente az utcán.

2019. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
El kell menni Borsodba,Szabolcsba,Szolnok,Nógrád megyékbe és ezek csak példák voltak és szétnézni,hogy Magyarországon éhezik e valaki. Településeken,falvakban aztán megtudja mindenki,hogy IGEN a válasz. Nagyon sok embernek hó végén kenyérre sincsen pénze. DE nem nekem kell felvilágosítanom ezekről a dolgokról titeket én azt mondom. Éljetek csak abban a tudatban,hogy senki sem fagy meg télen,senki sem éhezik az országban. Mindenkinek van hol laknia . Mindenki tud nyaralni és mindenkinek telik új ruhákra minden héten,hónapban. Mindenkinek van telefonja ,tévéje és internete. Ne legyetek hülyék. Nézzetek szét mert IGENIS VAN AKI ÉHEZIK MAGYARORSZÁGON 2019-ben !!!! Szánalmasak vagytok,hogy azt hiszitek,hogy mindenkinek telik élelemre .
2019. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Faluhelyen termelni is lehetne a kertekben, csak az már munkával járna, ami büdös sokaknak (főleg egy bizonyos kisebbségnek). Inkább szívják a cigit és részegen/betépve sírnak a parabolaantennás házuk előtt, hogy nincs pénzük kajára.
2019. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!