Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrinc immár a...

Mészáros Lőrinc immár a leggazdagabb, ez nem zavar senkit?

Figyelt kérdés
2014-Ben még rajta sem volt a listán, azóta beelőzte Csányit. Biztos önerőből, Viktornak ehhez semmi köze. Ez olyan cinizmus, hogy én nem értem miért nyeli le a magyar társadalom ezt a jelenséget.

2019. jan. 5. 11:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Senkit. Ez kifejezetten jó. Én szilveszterkor elmentem egy házibuliba és felvettem egy Mészáros Lőrinc jelmezt, reggel mire kijózanodtam nyertem egy tizenöt milliárdos állami beruházást.
2019. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
A fideszeseket láthatóan nem zavarja, az otthon maradó szavazókat szintén nem zavarja, lehet még örülnek is neki. Akiket zavart, azok pedig áprilisban az ellenzéki pártokra szavaztak, de láthatóan nem zavart elég embert a fidesz arcátlan lopása.
2019. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Nemrég hallottam valahol, hogy az a fityiszes közvélemény álláspontja, hogy legalább magyar kézbe, és nem külföldibe kerülnek a dolgok. És ez így jó.
2019. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%
Miért baj, hogy minél több pénz van Nemzethy Magyar kézben?
2019. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Ja értem. Akkor megyek betörök a teszkóba, legalább magyar kézbe kerül amit ellopok.
2019. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
3-as: amit Gyurcsány ellopott az is magyar kézben van, akkor az miért volt baj? Nevetséges ez fideszes tempó.
2019. jan. 5. 12:06
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Márminthogy szerintük így jó...

És szerintem O1G!


Gyurcsány idejében Viktátor nagyon kardoskodott amellett, hogy a magyar píz külföldi kézbe kerül (pl Strabag).

2019. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
15%
Ettől nyugodtan alszom, pedig jó sokat adózom. Ha téged zavar, és gyanakszol arra, hogy visszaél az Orbán barátsággal, tegyél feljelentést.
2019. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
23%
Nem az zavar, hogy ki a leggazdagabb, hanem az, hogy mennyire vagyok lemaradva tőle.
2019. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mészáros 300 milliárdos vagyona nem valós érték, csak egy lufi lehet, felfújták a spekulánsok a cégei értékét.

Ha jön egy politikai, piaci fordulat azonnal össze fognak zuhanni a részvények, mint anno történt a századforduló környékén az USA-ban. Például a Yahoo 2000-ben a csúcson 100 milliárd dollárt ért, 2002-ben a mélyvölgyben pedg már 10 milliárdot sem.


Persze ha majd leváltják a Fideszt és Mészáros 300-400 milliárdos vagyona lecsökken 50 milliárdra, az sem rossz egy felcsúti gázszerelőnek :)

Marad tartalék a fideszes körnek.

2019. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!